Şüpheli ölümü sonrası başlatılan soruşturmada kamera kayıtlarını takip eden polis, Aslıhan Sinem Çiçek'in bindiği beyaz hafif ticari araçtaki Cem Acar’ı gözaltına almıştı. Tutuklanması için mahkemeye sevk edilen ancak tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılan Acar'a elektronik kelepçe takılmasına karar verildi.

SONDAKİKA Yaşlı hastaya kötü davranıp video çeken 4 kişi tutuklandı SONDAKİKA Yaşlı hastaya kötü davranıp video çeken 4 kişi tutuklandı
İzmir’de ailesiyle yaşayan Aslıhan Sinem Çiçek (19), 24 Temmuz’da işe gitmek için evden çıkmış, aynı gece bir yol kenarında koma halinde bulunmuştu. Uyuşturucu komasına girdiği belirlenen Sinem’in elinde kesik ve vücudunda da darp izleri vardı. Başlatılan soruşturmada Burak Kaya adlı kişi tutuklandı. Soruşturmada Sinem’in arkadaşlarının evinden çıktıktan sonra beyaz bir araca bindiği, ardından da bir daha kendisinden haber alınamadığı belirlendi.

KANINA BAKILACAK

Kamera kayıtlarını takip eden polis, Sinem’in bindiği beyaz hafif ticari araçtaki Cem Acar’ı gözaltına almıştı. Soruşturmadaki ikinci şüpheli olan Acar tutuklanması için mahkemeye sevk edildi, ancak tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. Ancak elektronik kelepçe takılmasına karar verildi.