Ünlü şarkıcı kardeşinin tedavi gördüğü hastaneye gitti. Hastane çıkışında, "Tabii bizim için zor bir durum özellikle annem. Her anne için evlat acısı zor."

Güzel Günler'in başrol oyuncularından aşk pozu geldi Güzel Günler'in başrol oyuncularından aşk pozu geldi

Şarkıcı Serdar Ortaç, konser dönüşü aldığı haberle sarsıldı. Ortaç'ın bir süredir hastanede enfeksiyon tedavisi gören kardeşi Serkan Ortaç, hayata veda etti.

Küçük Kardeş Sertaç Ortaç acı haberi “Kardeşim Serkan Ortaç vefat etmiştir. Cenazesi yarın 12 Mart pazar günü, öğle namazına takiben Suadiye Camisi’nde kılınıp Zincirlikuyu Mezarlığı’na defnedilecektir” mesajıyla duyurdu.

Serdar Ortaç 2019 yılında kardeşi için böyle dua istemişti:

"Kardeşim Serkan ,yoğun bakımda 10. günü, Allah onu çocuklarına bağışlasın. lütfen dua edin, herkes şifa duası ederse yararlı olur. “Ezhibil-be’se rabben’nasi eşfi ve enteş’şafi la şifae illa şifauke şifaen la yugadiru sekame”

TEŞHİS KONULDU

Ortaç yaptığı açıklamada kardeşiyle ilgili “2018 yılın ilk yarısı iyiydi, ikinci yarıda bir sürü sağlık problemi oldu. Önce karım kaza yaptı, sonra kardeşim yoğun bakıma alındı.

Virüsü buldular. H1N1’miş kardeşim. Bebekler de bile oluyormuş. Bunun bünyesine daha ağır gelmiş. Tedavisi 7-8 gün sürecek. Ayağa kalkacağını umuyorum. 10 gün de olur diyorlar, 2 ay da.”