4 yıldır aşk yaşayan Mert Yazıcıoğlu ve Afra Saraçoğlu geçtiğimiz günlerde ayrıldıklarını duyurmuştu. Mert Yazıcıoğlu, sosyal medya hesabından öyle bir paylaşım yaptı ki, sosyal medyada gündem oldu. Ünlü oyuncunun Shakira'ya da yer verdiği o paylaşımda ne demek istediği hakkında binlerce yorum yapıldı. Yazıcıoğlu da açıklama yapmak zorunda kaldı.

Mert Yazıcıoğlu ile Afra Saraçoğlu tam 3.5 yıldır devam eden ilişkilerine son verme kararı almışlardı. İki ismin ayrılmalarında Afra Saraçoğlu ile Mert Ramazan Demir'in yakın arkadaşlıkları neden olarak gösterilmişti.

Mert Yazıcıoğlu'ndan dikkat çeken bir paylaşım geldi. Shakira, çocuklarının babası dünyaca ünlü futbolcu Pique ile yaşadıkları sebebi ile dünya magazin gündemine damgasını vurmuştu.

Bu durumu ti'ye alan sosyal medya kullanıcıları Twitter'de, "Mert Yazıcıoğlu, Shakira ve ben devlet hastanesine antidepresan yazdırmaya gidiyoruz" tweetleri atmaya başlamışlardı.

Mert Yazıcıoğlu da bu goygoya katıldı. Yazıcıoğlu, Shakira ile fotoğrafından yaptığı esprili bir tasarımı Instagram hikayesinde paylaştı.

11 yıllık birlikteliğin ardından Piqué tarafından aldatılan Shakira, eşinden boşanmış; ikili arasında soğuk bir savaş başlamıştı. Mert Yazıcıoğlu da böyle bir paylaşım yapınca, aldatıldığı düşünüldü.

Bunun bir aldatılma iması olduğu konuşulunca, Yazıcıoğlu açıklama yapmak zorunda kaldı. Yazıcıoğlu, "Bunun bir kara mizah olduğunu anlayamayacak kadar da sevgisiz ve nefret dolu olmayın"

"Gülün, geçin" dedi. Ancak bu açıklama bazı sosyal medya kullanıcılarını tatmin etmedi.