Kızılay Başkanı Kerem Kınık: "Bütün kapasitemiz bölgeye sevk edildi" Kızılay Başkanı Kerem Kınık: "Bütün kapasitemiz bölgeye sevk edildi"
Aynı dizide rol alan Melisa Aslı Pamuk ve Alperen Duymaz sette tartıştı. Yaşanan tartışma setteki gerginliğin dozunu artırınca Alperen Duymaz, Melisa Aslı Pamuk’u takipten çıkardı.

Çarpışma dizisinde beraber çalışan Alperen Duymaz ile Melisa Aslı Pamuk EGOdizisinde de partner oldu. Ancak bu dizide ikilinin arası bozuldu.

Alperen Duymaz partneri Pamuk’a çekime geç geldiğini belirterek çıkıştı. Sahnenin çekimlerini tamamladıktan sonra güzel oyuncu Melisa Aslı Pamuk, set ekibine “Çok mu geciktim?” diye sordu.

Ekip de “En fazla birkaç dakika” yanıtını verince Pamuk, Duymaz’ın yanına giderek davranışının nedenini sordu. Birsen Altuntaş'ın haberine göre; iki oyuncu arasında kısa süreli bir tartışma yaşandı.

BARIŞTILAR

Duymaz’ın daha sonra partnerini sosyal medyada takipten çıkması hayranları tarafından hemen dikkat çekti. Ancak bugün yapımcı Efe İrvül’ün iki oyuncuyu barıştırdığı öğrenildi.

Melisa Aslı Pamuk, Alperen Duymaz'ı takip etmeye devam ediyor.