banner158
banner218

Sinan Erkoç konserinde Rafet El Roman sürprizi

Bodrum'da tatil yapan ünlü şarkıcı Rafet El Roman, arkadaşı Sinan Erkoç'un konserinde dayanamayıp kendini sahneye attı. Erkoç'u dinlemeye gelen turistler, Rafet El Roman'ı karşılarında görünce şaşırdı.

Sinan Erkoç konserinde Rafet El Roman sürprizi
banner216

Rafet El Roman, oğlu Edvan'ın doğum günü için Rixos Premium Bodrum'a geldi. Oğlunun 8'inci yaş gününü kutlayan şarkıcı, arkadaşı Sinan Erkoç konserinde bir anda sahneye çıkarak yerli ve yabancı turistlere şarkılarını seslendirdi.

SİNAN ERKOÇ İLE DÜET YAPTI

Sinan Erkoç konserine gelen Rafet El Roman, müziğin ritmine kendini kaptırdı. Oturduğu yerden şarkılara eşlik eden Rafet El Roman, daha fazla dayanamayarak sahneye çıktı. Sinan Erkoç'a şarkılarında eşlik eden sanatçı, yerli ve yabancı turistleri söylediği şarkılarla coşturdu. Erkoç ile düet de yapan Rafet El Roman, kendi şarkılarını da söylemeyi ihmal etmedi. Sahnede oğlu Edvan'ın doğum gününü de kutlayan şarkıcı, çocuğu ile beraber pasta kesti.

Sürpriz bir şekilde sahneye çıkan sanatçı, izleyiciler tarafından dakikalarca alkışlandı. Yaklaşık bir saat boyunca Sinan Erkoç ile beraber şarkı söyleyen ünlü sanatçı, daha sonra oğlu Edvan'ın yanına gidip doğum günü eğlencesine kaldığı yerden devam etti.

Güncelleme Tarihi: 01 Ağustos 2018, 18:49