banner158
banner218

Survivor'a sürpriz yarışmacı ! O isim katıldı...

Survivor 2019 Türkiye-Yunanistan yarışmasına sürpriz bir isim katıldı.

Survivor'a sürpriz yarışmacı ! O isim katıldı...
banner216

Survivor 2019 Türkiye Yunanistan yarışması büyük bir heyecanla sürüyor. Survivor 2019'a yeni yarışmacı olarak Azim Kaan Güvenilir katıldı.Peki Azim Kaan Güvenilir kimdir? Survivor Kaan nereli, kaç yaşında? İşte Evleneceksen Gel isimli evlilik programıyla adını duyuran yeni Survivor yarışmacısı Kaan Güvenilir hakkında bilgiler.Survivor 2019'a yeni katılan Erdem çıktığı ilk oyunda sakatlanmış ve yarışmadan ayrılmak zorunda kalmıştı. Survivor Türkiye takımına Erdem'in yerine yedeklerden Kaan Güvenilir katıldı. Survivor öncesinde halk oylaması sonucunda yedek yarışmacılar arasında yer alan Azim Kaan Güvenilir'in kim olduğu ise merak edildi. Survivor'ın yeni yarışmacısı Kaan Güvenilir, adını evlilik programıyla duyurdu.

AZİM KAAN GÜVENİLİR KİMDİR?

Evleneceksen Gel isimli evlilik programında aylarca ekranlarda yer alan Kaan, 2017 yılında yarışma sonucunda nişanlandığı Solmaz Çiros ile birlikte TV8 ekranlarında yayınlanan olan Aşk-ı Roman isimli dizide başrolde oynadı.

Azim Kaan Güvenilir 1990 doğumludur. Anne ve babası ayrıdır, 9 kardeşi vardır.

Azim Kaan Güvenilir Survivor hazırlıkları sırasında ise kendisini şöyle anlatmıştı:

'Sporu sevmemiz aileden geliyor. Fitness ile başladım, süper amatörde futbol oynadım. Survivor benim en büyük hedefimdir. Kendimi çok iyi ifade edebileceğimi düşünüyorum. Atışlarıma çok güveniyorum ve el becerim iyidir. Mental olarak da kendime güveniyorum.

Sadece aç kalmakla ilgili kendime güvenemiyorum. Sınırlarımı Survivor'da zorlamak istiyorum. Yatakta değil yerde yatmak istiyorum, aç olarak yarışmak istiyorum. Kendimi sınama istiyorum açıkçası. Çok çabuk parlayabiliyorum ama hiç bir zaman adam satmam. En büyük hayalim Survivor'a sınırlarımı zorlamaya gidiyorum ama beni kim zorlayacak onu bilemiyorum.'

Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2019, 00:03