Bilişim ve yazılım hayatın her alanını etkilemektedir. Birçok farklı marka tarafından üretilen bilgisayarlar, tabletler ve akıllı telefonlar yazılımdaki yeniliklerin en seri biçimde hemen herkesin hayatına dahil olmasını sağlamaktadır. Yazılımcılar bütün bu cihazlara uygun yazılımlar ve programlar geliştirmekte hem birbirleriyle hem de kendileriyle yarışarak mesailerine aralıksız devam etmektedirler.

Bugün sahip odluğunuz cihazları kullanmanın yolu çeşitli uygulamaları download edip kurulumlarını yapmaktan geçmektedir. Bütün bunlar son derece geniş bir download piyasasının oluşmasına neden olmuş, birçok farklı site kullanıcılara aradıkları uygulamayı bulup indirme fırsatı vermektedir.

Download edebileceğiniz birçok site vardır. İnternette ufak bir araştırma yaptığınız karşınıza çok sayıda alternatif çıkıyor. Fakat bunların birçoğu sizi teknolojiden dahi soğutacak nitelikte. Tek bir uygulamaya erişmek için dakikalarınızı harcamanız, asılsız paylaşımlar arasında zaman geçirmeniz gerekebiliyor. Bu da kaliteli, güvenilir, nitelikli sitelerin değerini daha fazla arttırıyor. Softmedal.com oldukça sade tasarımı, anlaşılır yapısı, göz yormayan renkleri, indirme sürecinin kolaylığı ve oldukça profesyonel kadrosuyla diğerlerinden ayrılıyor.

Softmedal.com 7/24 hizmet alabilmenizi sağlıyor. Uluslararası bir indirme hizmeti vadediyor ve dünya genelinde 95’ten fazla ülkede aktif olarak kullanılabiliyor. Bütün bu ülkeler için hazırlanmış özel download sayfaları sayesinde yerel ya da o ülkelerde en çok tercih edilen uygulamaları görebiliyorsunuz. İster kendi dilinizde ister İngilizce dilinde kaliteli hizmet alabiliyorsunuz.

Softmedal.com hem Windows hem Android işletim sistemlerine sahip cihazlar için indirme yapabileceğiniz bir platform. Uzman editör kadro yüzlerce uygulamayı sürekli güncel tutmayı başarıyor ve aklınıza gelebilecek her türlü yazılıma ulaşmanızı mümkün kılıyor.

Sitenin download ihtiyaçlarında birçok avantajı var. Bunlar arasında özellikle başarılı kategorizasyon öne çıkıyor. Yüzlerce uygulama belli başlı kategoriler altında toplandığından aradığınızı daha rahat bulma, bulduklarınızı karşılaştırabilme fırsatı doğuyor. Bu açıdan sitedeki uygulama kategorileri başlıca şunlardan oluşuyor:

 • VPN: İnternette daha özgür dolaşabileceğiniz, yasaklı sitelere erişebileceğiniz ya da izinizi bırakmadan interneti kullanabileceğiniz birçok VPN uygulaması bu kategoridedir. 
 • Araçlar: Cihazlarının bakımını, temizliğini yapacağınız, performansını denetleyebileceğiniz ve hemen herkesin işine yarayabilecek araçları burada bulabilirsiniz. 
 • Tarayıcı: İnternet kullanırken aramalarınızı yapabileceğiniz birçok tarayıcıyı burada bulabilir, ülkenize özgü veya global tarayıcılar arasında seçim yapabilirsiniz.
 • Antivirüs: Bilgisayar, telefon ya da tabletlerinizi virüslere karşı koruyabileceğiniz, zararlı yazılımlardan kurtulabileceğiniz birbirinden başarılı antivirüs programlarını burada bulabilir, indirebilir ve kullanabilirsiniz.
 • Oyun: Oyunlar çok geniş bir kategoridir. Her yaştan ve zevkten teknoloji kullanıcısı için binlerce oyun oyunlar arasında yer almaktadır. Site bu alanda en iyi oyunları seçip karşınıza çıkarmakta, kolayca indirme imkânı sağlamaktadır.
 • Online Oyunlar: Bazı oyunları cihazlarınıza indirip kurabilir ve oynayabilirken bazı oyunları gerçek zamanlı, online olarak oynayabiliyorsunuz. En çok tercih edilen online oyunları sitede bularak arkadaşlarınızla keyifli zaman geçirebiliyorsunuz.
 • İletişim: İnterneti iletişim için kullanabileceğiniz birçok uygulamayı bu kategoride bulabiliyorsunuz.
 • Güvenlik: Cihazlarınızın güvenliği, bilgilerinizin, maillerinizin ve diğer bütün varlıklarınızın güvenliği için çeşitli uygulamaları burada bulabiliyorsunuz.
 • Video/Ses: Video ve sese dair çok sayıda uygulamaya buradan erişebiliyorsunuz.
 • İndiriciler: Telefon veya bilgisayarınıza çeşitli dosyalar indirmek için buradaki uygulamaları tercih edebiliyorsunuz.
 • Temel Uygulamalar: Hemen her cihazda bulunması gereken, en temel uygulamaları bu kategoriden ücretsiz indirebiliyorsunuz.

Softmedal Hindistan

Hindistan dünyanın en kalabalık nüfuslarından birisine sahiptir. Yüzlerce dini inancın, farklı kültürün ve etnik grubun bulunduğu Hindistan’da son yıllarda büyük değişim yaşanmaktadır. Her alanda dünyanın en hızlı gelişen ülkeleri arasında yer alan Hindistan otomobil, bilişim, yazılım gibi alanlarda atılımlar yapmakta, teknoloji kullanımı büyük bir hızlar artmaktadır.

Softmedal.com Hindistan’ın en çok tercih edilen download sitelerinin başında gelmekte, Hintliler özellikle oyunlar, araçlar kategorilerinde çok fazla indirme yapmaktadır. Softmedal gerek Windows gerekse Android cihazlar için Hindistan sayfasında yüzlerce uygulamayı tercihe sunmaktadır. Zengin uygulama çeşitliliği sayesinde her yaştan kullanıcıların ihtiyacını rahatlıkla karşılamaktadır. Dilerseniz Softmedal HI linkine tıklayarak yüzlerce oyun ve uygulamaya erişebilir, ücretsiz şekilde download yapabilirsiniz.

Softmedal İran

İran en köklü ve nüfusu en kalabalık sınır komşumuzdur. On yıllardır içe kapalı bir yönetim ile yönetilen İran’da toplumun dış dünyayla entegrasyonunuz kesmek için birçok düzenleme bulunmaktadır. Google gibi arama motorlarının sadece İran için hazırlanmış versiyonları bulunmakta, İranlılar sadece devletin izin verdiği bilgi ve paylaşımlara erişebilmektedir.

Her ne kadar internet kullanımına dair İran’da çeşitli sıkıntılar bulunsa da İranlılar internetin kullanmaya son derece isteklidir ve dış dünyayı olabildiğince takip etmeye çalışmaktadırlar. Bu nedenle de özellikle VPN uygulamaları İran’da en çok download edilen kategoridir. VPN uygulamaları sayesinde İran’da IP adresi değiştirilerek global sitelere erişim sağlanmaya çalışılmaktadır.

Softmedal.com hem Windows hem de Android cihazlar için çok sayıda VPN uygulamasını barındırmaktadır. Bunlar arasından dilediğinizi cihazlarınıza indirip kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Üstelik sadece VPN değil, diğer kategorilerdeki uygulamaları da Softmedal FA sitesinden indirebilir, güvenle cihazlarınıza kurulumlarını yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Softmedal Tayland

Güneydoğu Asya ülkesi olan Tayland altmış yedi milyon civarı nüfusa sahiptir ve Taylar ile birlikte Çin, Khmer, Laos, Malay gibi kökenlerden kişiler de ülkede yaşamaya devam etmektedir. Gelişmişlik düzeyi oldukça yüksek olan Tayland’da birçok dünya teknoloji devinin üretim üssü bulunmakta, bu açıdan teknolojinin en fazla kullanıldığı ülkelerden birisi konumunda yer almaktadır.

Tayland’da özellikle Araçlar, Yaratıcılık gibi kategorilerdeki uygulamalar çok fazla download edilmektedir. Taylandlılar yeniliklerin yakın takipçisi olmakta, en yeni yazılımları, en modern sistemleri yakından takip etmektedirler. En çok tercih edilen download sitelerinden birisi de Softmedal.com olarak öne çıkmaktadır.

Softmedal Tayland sitesine ulaşmak istiyorsanız Softmedal TH linkine tıklamanız yeterli olacaktır. Android ve Windows cihazlarınızda güvenle kullanabileceğiniz, her ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz uygulamalara Softmedal Tayland üzerinden erişebilirsiniz.