Her kadın ilişkisinden el üstünde tutulmak, mutlu ve huzurlu olmak ister. Bir ilişkiye başlamadan önce de flört ettikleri erkeği iyi analiz etmeye çalışırlar. Etik değerler, saf sevgi ve güçlü bağlar bir ilişkinin olmazsa olmazıdır. Bu sebeple kadınlar hep partnerini üzmeyen ve kırmayan bir erkeğin hayâlini kurar. Bazı erkekler bu konuda çok düşünceli davranır. İyi kalpli ve duygusal olan bu erkekler ilişkilerinde hayatındaki insanı asla mutsuz etmez. Yumuşak, nazik ve sevecen tavırlarıyla tüm dikkatleri her zaman üzerlerine çekerler. İyi kalpli erkekleri tanımak için bu özellikleri takip edebilirsiniz.

Kadınlar her an kendilerini anlayan, değer veren ve onları mutlu etmek için çabalayan bir erkekle birlikte olmak ister. Bazı erkekler davranışlarıyla ilişkileri toksik hale getirebilir. Ancak bazıları da partnerini üzmekten kaçınır ve onu mutlu etmenin yollarını arar.

İyi kalpli olarak tanımlanan bu erkekler aşkta her zaman kazanır. İyi kalpli erkeklerin ilişkilerde asla yapmadığı hataları bu yazımızda bulabilirsiniz.

1- GÖRÜNÜŞÜNÜZ HAKKINDA YORUM YAPMAZ

İyi kalpli erkekler, kadınları görünüşüne göre ayırmaz. Görünüşünüzle ve tarzınızla ilgili asla kötü yorum yapmazlar. Bu yersiz eleştirilerin özgüveninizi kıracağını iyi bilirler. Sizi yalnızca kendinizi kabul etmeye ve kendine güvenen ve pişmanlık duymayan biri olmaya teşvik edecektir.

2- SINIRLARI İHLAL ETMEZLER

İyi kalpli ve duygusal olan erkekler asla sınırları aşmaya ve özel alanınıza girmeye çalışmazlar. Size bolca zaman verirler ve özel alanlarınıza saygı duyarlar.

İçişleri Bakanlığı'ndan 'güvenlik uyarısı' açıklaması İçişleri Bakanlığı'ndan 'güvenlik uyarısı' açıklaması

Asla telefonunuza bakmayacağını veya metinlerinizi veya mesajlarınızı okumayacağını fark edeceksiniz. Bu, kendi alanınıza ihtiyaç duymanız konusunda kendisini tehdit altında hissetmediği anlamına gelir. Kişisel yaşama son derece saygılı olan bu erkekler, bağımsız olmanın ve zaman zaman yalnız kalınması gerektiğinizi kıymetini çok iyi bilirler.

3- CESARETİNİZİ KIRMAZLAR

İyi kalpli ve karşısındaki kadına değer veren bir erkek, istediğiniz bir şeyi yapmaktan sizi asla caydırmaz. Kararınızı desteklemeseler bile bu karara her zaman saygı duyarlar.

Onun yanındayken asla cesaretiniz kırılmaz. Sizi her zaman motive ederler. Cesaret verici cümleleriyle harekete geçmenizi sağlarlar. İyi kalpli ve duygusal olan bu erkeklerin desteğini her zaman hissedersiniz.

4- DEĞERİNİZİ İYİ BİLİR

İyi kalpli bir adam ne kadar değerli olduğunuzu iyi bilir. Onlara asla kendi değerinizi kanıtlamaya çalışma ihtiyacı hissetmezsiniz.

Çünkü o her zaman size değer verir ve yaptıklarınızı takdir eder. Ne kadar özel, güzel ve başarılı bir kadın olduğunuzu ona hatırlatmanıza gerek yoktur. Elindekinin kıymetini her zaman bilen bu iyi kalpli erkekler değerli olduğunuzu her fırsatta gösterir.

5- İKİNCİ PLANDA HİSSETMEZSİNİZ

İyi bir adam asla bir ilişkide kendini ikinci planda hissetmene neden olmaz. Size doğru şekilde öncelik verecek ve önem verecektir.

Kendinizi hiç önemsiz hissetmeden ihtiyaçlarınızı ve isteklerinizi karşılayacaktır. İyi kalpli olan erkekler hayatındaki insanı her zaman ilk sıraya koyar. Partnerini çok fazla önemser. İhtiyaçlarınıza ve isteklerinize asla kayıtsız kalmazlar.

6- ÖNEMLİ TARTIŞMALARDAN KAÇMAZLAR

İlişkilerde zaman zaman problemlerin yaşanması doğaldır. Ancak erkekler genellikle sorunları çözmeden üzerini kapatmak ister. İyi kalpli erkeklerde ise durum tam tersidir.

Onlar önemli sorunları asla görmezden gelmezler. Her zaman gerekli konuşmalar için hazır bir şekilde partnerini beklerler. Sorunları çözmeden ilişkilerinde mutlu olamayacaklarına inanırlar.