Hayvan dostu olduğunu iddia eden 5 yıldızlı Seven For Life Thermal Hotel isimli tesiste lobiye sığınan kedilerden yabancı turistlerin rahatsız olmasından dolayı otel yönetimi çalışanlardan kedilerin toplatılmasını isterken kedi katliamı yaşanan Kuşadası Davutlar'da faaliyette olan 5 yıldızlı Seven For Life Thermal Hotel isimli tesiste bir vatandaş tarafından cep telefonu kamerasıyla kayıt altına alınan skandal görüntüler hayvan severleri şoke etti.

Soğuk havada otele sığınan birkaç kedi yabancı bir misafirin rahatsız olması nedeniyle bir çuvala doldurularak çöpe atılırken, yakalama esnasında ağır yaralanan kedilerin tamamının öldüğü öğrenildi. Bazı hayvan severler kedilerin katledilmesinin kabul edilemez olduğunu bunun yerine veteriner gözetiminde kısırlaştırma ve sahiplendirme gibi seçeneklerin uygulanması gerektiğini belirtti.

Didim’deki kazada hayatını kaybeden 4 kişi toprağa verildi Didim’deki kazada hayatını kaybeden 4 kişi toprağa verildi

Hayvan dostu bir misafir tarafından çekilen videodaki görüntüler hayvan severleri ayağa kaldırırken, bazı otel müşterileri ise uluslararası sitelere yaşanan bu durumu yazarak 5 yıldızlı Seven For Life Thermal Hotel isimli oteli ve yönetimini şikayet etti.