The Last of Us 1. sezon 3. bölüm izle The Last of Us 1. sezon 3. bölüm izle
Akıllı telefon denildiğinde akla gelen ilk isim çoğu zaman iPhone oluyor. Gerek kalitesi gerekse de yıllardır koruduğu çizgisiyle taraflı tarafsız herkesin beğenisini toplayan bu model, önümüzdeki yıl iPhone 15 serisiyle karşımıza çıkacak.

Tabi söz konusu cihaz iPhone olunca, tanıtılmasına nereden bakarsanız bakın 9 aydan fazla bir süre bulunan bu cihazın şimdiden haberlere konu olmasına neden oluyor. iPhone 15 serisini gündeme taşıyan son olaysa, Apple’a yakınlığıyla bilinen bir internet sitesinin iPhone 15 Ultra’ya ilişkin iddiaları.

Söz konusu iddiaların odağında iPhone 15 Ultra’nın fiyatı yer alıyor. Öyle ki iddia sahibi, bu telefonun mevcut durumda Apple’ın en pahalı telefonu olan iPhone 14 Pro Max’ten bile en az 100 en fazla da 200 dolar kadar daha pahalı olacağını söylüyor. iPhone 14 Pro Max’in fiyatının 1.099 dolardan başladığı düşünüldüğünde, iPhone 15 Ultra’nın fiyatının ise 1.199 dolar veya 1.299 dolar olabileceği anlaşılıyor.

Öte yandan henüz bu cihazın iPhone 14 Pro Max’in yerine mi geleceği yoksa seriye beşinci bir cihaz olarak mı ekleneceği belli değil. Ancak hangisi olursa olsun, söz konusu 200 dolarlık fiyat artışının ülkemize yansımasının 5.000-TL’nin üzerinde olacağı ve tabi bu haliyle de serinin en güçlü cihazını almak isteyenlerin uykularını kaçıracağı kesin.