Aydın'ın İncirliova ilçesinde yaşayan Feyzullah Özden, işe gittiği sırada, yolda sokak köpeklerinin saldırısına uğradı. Köpeklerin saldırısından tekme ve elindeki çantayı savurarak kurtulmayı başaran Özden, "Başkası benim kadar şanslı olmayabilir" diyerek yetkilileri, saldırgan sokak köpekleri ile ilgili önlem almaya çağırdı.
Zafer Mahallesi'nde evinden işe gitmek için sokağa çıkan Feyzullah Özden, Doktor Reşit Galip Ortaokulu civarında 3 sokak köpeğinin saldırısına uğradı. Can havliyle tekme ve elindeki çantayı savurarak köpekleri uzaklaştıran Özden, köpeklerin saldırısından yara almadan kurtuldu. Okulun bulunduğu alanda yaşanan olayda, çevrede öğrencilerin olmaması ise sevindirdi.
“GEÇ OLMADAN ÖNLEM ALINMALI”
Yetkilileri, saldırgan sokak köpekleri ile ilgili önlem almaya çağıran Feyzullah Özden, “İncirliova sokaklarındaki başı boş sokak köpekleri her gün küçük büyük demeden herkesin kabusu haline geldi. Bugün benim başıma gelen, yarın başkasının başına gelebilir. Ben çok şükür ucuz atlattım, başkası benim kadar şanslı olmayabilir. Kötü sonuçlar doğmadan, geç olmadan önlem alınmalı” ifadelerini kullandı.

Mavi ADA Restaurant Kapılarını açıyor Mavi ADA Restaurant Kapılarını açıyor