Hacıosmanoğlu'ndan Montella açıklaması: 'Acil çözüm bekleyen onlarca sorun var' Hacıosmanoğlu'ndan Montella açıklaması: 'Acil çözüm bekleyen onlarca sorun var'
Avrupa Futbol Şampiyonası Çeyrek Final maçında yarın A Milli Futbol Takımı ile karşılaşacak Hollanda'nın Teknik Direktörü Ronald Koeman, zor bir maça çıkacaklarını söyledi.

Karşılaşmanın oynanacağı Berlin Olimpiyat Stadı'nda düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Koeman, Türkiye'nin şu ana kadar oynadıkları rakiplerinden farklı bir oyun yapısına sahip olduğunu belirtti.

Türkiye'nin, yüreğiyle oynayan bir takım olduğunu aktaran deneyimli çalıştırıcı, "Biz her zaman kendimize odaklanıyoruz ve çok iyi bir oyun oynayabileceğimizi Romanya karşısında gösterdik. Farklı rakipler karşısında kendimize alan yaratmaya çalışıyoruz. Bunu mevcut takımımızla yapabileceğimiz gibi bir takım değişikliklere de gidebiliriz. Zaten buna çalışıyoruz. En önemli şey kendi oyunumuzu oynamak ve maçı kaybetmemek. Ne kadar iyi olabileceğimizi göstermek. Bu noktaya kadar bunu yaptık, kendimizi öz güvenli hissediyoruz ama zor bir maç olacak." diye konuştu.