Ford Otokoç hemen teslim garantili 2.el araç satıyor! 165 bine 48 ay taksitle araba müjdesi - Araba sahibi olmak istiyorum diyen kişilere ikinci el araç satışı ile Ford müjdeyi verdi. 

Bir yandan sıfır araç stok sorunu bir yandan da yükselen araba fiyatları nedeni ile vatandaşlar mağdur olurken araba sahibi olmak istiyorum diyen kişilere aradıkları müjdeli haber Ford Otokoç tarafından verildi. Garantili 2.el araç satışı başladı. 

FORD OTOKOÇ GARANTİLİ ARAÇ SATIŞI NEDİR?

Sıfır araba markaları 2.el araç satışına başlarken bu markalardan biri de Otokoç olarak öne çıktı. İkinci el araç almak istiyorum diyen kişilere yönelik olarak Ford Otokoç tarafından yapılan açıklamada "Tüm araçlarımızın ekspertizleri detaylı ve garantili şekilde yapılmıştır. Otokoç İkinciel web sitesi üzerinden tüm araçların ekspertiz raporlarına ve araçların detaylı fotoğraflarına ulaşabilirsiniz. 

Takdir teşekkür bekleyen öğrencilere Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan karne hediyesi müjdesi! 5.103 TL para yardımı Takdir teşekkür bekleyen öğrencilere Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan karne hediyesi müjdesi! 5.103 TL para yardımı

Tüm araçlarımızın km değerleri orijinal ve Otokoç Otomotiv güvencesi altındadır" denilerek araçların Otokoç Otomotiv güvencesi ile satışa sunulduğu ifade edildi. 

FIAT-DOBLO CARGO-1.9 JTD SX Dizel EU3 Camlıvan 2004 model araç 165 bin TL'ye satışa sunulurken FIAT-PALIO-1.6 WEEKEND 16V HL AJ 2010 model aracın satış fiyatı ise 170 bin 700 TL olarak ilan edildi. Araç almak istiyorum diyen kişilere yönelik olarak yapılan açıklamada "İkinci el araç alımında kredi kullanılabilmektedir. Kredi oranları; Koç Finans ve Yap Kredi üzerinden kullanıldığında araç bedelinin %70 ‘ine kadar 48 ay maksimum olmak üzere kredi kullanılabilmektedir. Kredi kullanımı ile ilgili ayrıntı bilgi için Otokoç İkinci el satış danışmanınız ile direk iletişime geçebilir, bilgi alabilirsiniz" denilerek isteyen kişilere 48 aya kadar vadeli olarak taşıt kredisi desteği ile taksitle araba sahibi olma imkanı sunuldu.