Mayıs ayına özel olarak düzenlediği kampanyalarla müşterilerinin yüzünü güldüren Akbank, yeni kampanyası sayesinde emekliler başta olmak üzere toplumun her kesiminden vatandaşları oldukça sevindirdi. Buna göre Akbank, Axess müşterilerinin otomatik fatura ödeme talimatında 250 TL chip-para kazacağını açıkladı. Böylece, söz konusu kampanyaya katılım sağlayan Axess müşterileri, faturalarından 250 TL indirim kazanmış olacak.

Yeni dönem başladı! Devremülkünü kiraya verenleri kapsıyor, 100 gün detayı ortaya çıktı Yeni dönem başladı! Devremülkünü kiraya verenleri kapsıyor, 100 gün detayı ortaya çıktı

Buna göre, mayıs ayında verilecek tüm yeni fatura talimatlar için, FATURAC yazıp 4566’ya gönderen Axess müşterileri, 1 yeni fatura için 50 lira, 2 yeni fatura için 100 lira, 3 yeni fatura için 150 lira, 4 yeni fatura için 200 lira, 5 yeni fatura için 250 lira chip-para kazanacak.

img-0204.jpeg

AKBANK 250 TL CHİP-PARA KAMPANYA DETAYLARI

Axess, Axess Öğrenci ve Free asıl kartınız ile bu kampanyadan 1 – 31 Mayıs 2024 tarihleri arasında yararlanabilecek.

Kampanya kapsamında birden fazla kart varsa minimum bir talimatın Axess veya Free kartta olması gerekecek.

Mayıs ayı boyunca kampanyaya dahil olan kartlarla verilecektüm fatura ödeme talimatlarından en fazla 250 TL chip-para kazanılabilecek.

Kampanya kapsamında kazanılacak ödül tutarı 3 Haziran 2024tarihinde karta chip-para olarak yüklenecek.

Ödül, sadece yeni vereceğiniz talimatlar için geçerli olacak. Bu nedenle, kredi kartından verilen otomatik fatura ödeme talimatları iptal edilip yeniden verilmesi veya banka hesabına tanımlı olan fatura ödeme talimatları iptal edip kredi kartından verilmesi durumunda kampanyadan yararlanılamayacak.