Cansız bedenine 9. günde ulaşılan Özdemir'in, yaşadığı sitede faaliyet gösteren market ile kolonları kesildiği iddiasıyla davalık olduğu öğrenildi. Özdemir ailesinden toplam 8 kişi yaşamını yitirdi.

Diyarbakır'da kolon kesen marketle mahkemelik olan avukatın cansız bedenine ulaşıldı.

Sözcü gazetesinden Özgür Cebe'nin haberine göre, merkez Yenişehir ilçesindeki 'Diyar Galeria' sitesinin çöken 2 bloğunda enkaz altında kalan Diyarbakır Barosu avukatlarından Serhan Özdemir'in cansız bedenine 9 gün sonra ulaşıldı.

Özdemir'in cenazesi otopsi yapılmak üzere Diyarbakır Adli Tıp Kurumu'na sevk edildi. Serhan Özdemir ile birlikte aynı aileden babası Samet ile birlikte Süheyla, Fatoş, Serrah, Nehir, Irmak ve Buket Özdemir de enkaz altında kalarak hayatlarını kaybetmişti.

Diğer aile bireyleri, arama ve kurtarma çalışmalarının yetersiz olması nedeniyle tepki göstermişti.

NATO'dan Putin'in nükleer hamlesine açıklama: Rusya'nın nükleer söylemi tehlikeli ve sorumsuzca NATO'dan Putin'in nükleer hamlesine açıklama: Rusya'nın nükleer söylemi tehlikeli ve sorumsuzca

Serhan Özdemir'in oturdukları Diyar Galeria sitesinin altında faaliyet gösteren bir marketle, kolon kestikleri için geçen yıl mahkemelik oldukları bildirildi.