Maltepe'de 18 yıllık eşine boşanma davası açan 2 çocuk annesi S.H. (38), oturduğu yerden taşınmak isteyince eşi Serdar H. (42) ve akrabaları sokağı savaş alanına çevirdi. Kayınbiraderinin otomobilini levye ve sopalarla kullanılmaz hale getiren Serdar H.,  emniyette ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldı. Şüpheliler hakkında suç duyurusunda bulunan S.H., "Belki de şu an benim ölüm haberimi yapıyor olacaktınız. Yaşamak istiyorum, bu canilerden kurtulmak istiyorum. Devletimizden yardım istiyorum, ne olur bana yardım eli uzatın. Durduramıyorum ben bunları. Her seferinde evimi basıyorlar, can güvenliğim yok benim şu an" dedi. 

Prof. Dr. Yorulmaz: Uyuz vakalarında artış var Prof. Dr. Yorulmaz: Uyuz vakalarında artış var
Olay Maltepe'ye bağlı Fındıklı Mahallesi'nde geçtiğimiz günlerde meydana geldi. İddiaya göre eşi Serdar H.'den (42) şiddet gören 2 çocuk annesi S.H. (38) boşanma davası açarak 18 yıllık evliliğini bitirmeye karar verdi. S.H. taşınmaya karar verince, eşi Serdar H., üç akrabasıyla birlikte evin bulunduğu binanın önüne geldi. 

Serdar H., ve akrabaları ellerindeki levyelerle S.H.'nin kardeşinin otomobilini kullanılamaz hale getirdi. S.H.'ye ve kardeşini tehdit eden saldırganlar, mahalle sakinleri tarafından cep telefonu kamerasıyla görüntülendi. Gözaltına alınan şüphelilerin daha sonra serbest bırakıldığı öğrenildi.

"18 YILDIR ŞİDDET GÖRÜYORUM"