Son dönemlerin en çok konuşulan isimlerin başında gelen Hadise. Ünlü şarkıcının Galatasaray'ın Arjantinli yıldızı Mauro Icardi'ye gönlünü kaptırdığı haberleri magazin gündemine bomba gibi düştü. Galatasaraylı olduğu bilinen ünlü şarkıcı Hadise, takımını son karşılaşmasında yalnız bırakmadı. Arkadaşlarıyla maçı tribünden izleyen Hadise, meslektaşı Simge’nin Aşkın Olayım şarkısını söyleyerek galibiyet sevincini yaşadı.

Geçtiğimiz sene eylül ayında Mehmet Dinçerler ile tek celsede boşanan 37 yaşındaki Hadise'nin yeni bir ilişkiye yelken açtığı ileri sürüldü.

Eski Galatasaraylı Alpaslan Öztürk'ün eşi Ebru Şancı, yorumcu olduğu Söylemezsem Olmaz programında Hadise ile çapkınlıklarıyla tanınan 29 yaşındaki yıldız futbolcu Mauro Icardi'nin aşk yaşadığını iddia etti.

Hadise'nin Icardi'den hoşlandığını ve tanışmak için yakın markaja aldığını söyleyen Şancı, "Hadise normalde maça giden biri değildir ama dün akşam Galatasaray maçına gitti. Yakında herkes duyar" dedi.

"HADİSE, ICARDI'DEN HOŞLANMIŞ"

Canlı yayında Hadise ve Icardi arasındaki yakınlığı bir hafta önce öğrendiğini söyleyen Şancı, "Galatasaraylı bir futbolcunun eşinden öğrendim ve çok net bir şekilde söyledi...

Hadise geçen haftalarda yakınlarına Icardi'den elektrik aldığını ve hoşlandığını söylemiş. Hadise tanışmak için Icardi'yi markaja almıştı dün de Galatasaray maçına gitti, normalde gitmez...

Hadise'nin maça gittiği kişi de futbolcu Mertens'in eşi. Icardi de Hadise de çapkınlığıyla bilinen isimler. Wanda Nara ile evliliğinden 3 çocuğu var. Biz şimdiden söyleyelim yakında duyulur zaten" dedi.