MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli, Ankara’nın Kızılcahamam ilçesinde düzenlenen "Belediye Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısı"na katıldı. Toplantı sonrasında gazetecilerle sohbet eden Bahçeli, 28 Şubat davası hükümlülerinin tahliyesine ilişkin soruları yanıtladı. Bahçeli, Cumhurbaşkanı’nın bu komutanlara cezaevindeki zorlu yaşam koşullarını göz önünde bulundurarak insani bir yaklaşımla tahliye kararı aldığını vurguladı. Bu adımın Türkiye’deki normalleşme sürecinde önemli bir adım olduğunu belirtti

Çay ocağında tartıştığı kadını defalarca bıçakladı Çay ocağında tartıştığı kadını defalarca bıçakladı

MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli, Ankara’da düzenlenen "Belediye Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısı"na katıldı. Toplantı sonrasında gazetecilerle sohbet eden Bahçeli, 28 Şubat davası hükümlülerinin tahliyesine ilişkin soruları yanıtladı. Cumhurbaşkanı’nın bu komutanlara cezaevindeki zorlu yaşam koşullarını göz önünde bulundurarak insani bir yaklaşımla tahliye kararı aldığını vurguladı. Bu adımın Türkiye’deki normalleşme sürecinde önemli bir adım olduğunu belirtti.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Bahçeli, 28 Şubat davası hükümlülerinin tahliye edilmesine ilişkin yaptığı açıklamasında cezaevinde hayatını devam ettirmekte güçlük çeken insanlar dikkate alındığında bunu takdirle karşılamaktan başka bir şey düşünülemeyeceğini dile getirdi.