Altınordu Başkanı Seyit Mehmet Özkan, kulübün resmi internet sitesinde yer alan yazısında A Milli Takım Teknik Direktörü Stefan Kuntz'a bazı sorular sorarak sitemde bulundu.

Başkan Seyit Mehmet Özkan, Sayın Kuntz'a soruyorum başlığıyla yayınlanan yazısında; Türkiye-Hırvatistan maçından sonra yapılan basın toplantısında Kuntz'un Türk Futbolu ile ilgili çok yerinde bir tespit yaptığını belirtti.

Kuntz'un 85 milyonluk Türkiye'de doğal yetenek bulmada sıkıntı olmadığını ancak bu yetenekleri geliştirecek Futbol akademilerinin olması gerektiğini söylemesinde çok haklı olduğunu kaydeden Mehmet Özkan, kendisinin de 15 yıldır bunu söylediğini dile getirdi.

Madalyonun iki yüzü var sayın Kuntz ifadelerini kullanan Altınordu Başkanı Özkan, "Bir yüzünü çok iyi bir şekilde açıkladınız, 85 milyon adına teşekkür ederiz.

Bayern Münih'te şampiyonluktan dakikalar sonra iki efsane görevden alındı Bayern Münih'te şampiyonluktan dakikalar sonra iki efsane görevden alındı

Peki ya madalyonun öteki yüzü? Madalyonun öteki yüzü direkt olarak sizin şu andaki pozisyonunuz ile ilgili. İzninizle madalyonun bu yüzünü de konuşalım. Siz şu anda Türkiye A Milli Takımı Teknik Direktörü olarak, Türk Futbolunun en tepe noktasındasınız. Ben sadece A Milli Takım'a bakarım arkadaş, aşağısı beni ilgilendirmez diyemezsiniz. Bir futbol emekçisi olarak kendi ülkenizden uzaklarda mesleğinizi yapıyorsunuz. Futbolun dünyada gelişimi mutlaka sizi ilgilendirir, hele ki ekmeğini yediğiniz bir ülkede bu en azından bir insanlık görevidir şeklinde" konuştu.