• BIST 108.153
 • Altın 153,903
 • Dolar 3,8325
 • Euro 4,5073

  Ziyaretlerine devam ediyor

  17.06.2009 10:06
  Geçtğimiz Mayıs ayında yapılan kongrenin ardından kamu kurum ve kuruluşlarına yönelik ziyaretlerine hız veren AK Parti Aydın İl Başkanı Sadık Atay ve il yönetimi son olarak, Tarım İl Müdürü Sadettin Öztürk ve İl Mili Eğitim Müdürü Ertuğrul Dindar’ı ziyare
  Ziyaretlerine devam ediyor
  Ziyaretlerine devam ediyor Ziyaretlerine devam ediyor Ziyaretlerine devam ediyor

  Tarım İl Müdürü Sadettin Öztürk"ü makamında ziyaret eden AK Parti İl Yöneticileri, ziyarette Aydın ilinde yetiştirilen ürünler ve hayvancılık konularının yanı sıra ildeki tarımsal faaliyetlerinin ülke ekonomisindeki yeri ve önemi üzerinde duruldular.
  Ziyarette konuşan İl Başkanı Sadık Atay, Aydın"da tarımla geçimini sağlayan çiftçilerimizin bilinçlendirilmesi gerektiğini ifade etti. Atay, “Tüm Dünya ülkeleri 2008 yılında küresel ısınma daha sonra ise küresel kriz yaşadı geçtiğimiz yıl yaşadığımız küresel ısınmanın da etkisiyle kuraklık çiftçilerimizi olumsuz etkilemişti hükümetimizin doğru politika ve icraatlarıyla küresel krizden en az etkilenen ülkelerdeniz. Memleketimiz kalkınmaya bizlerde hizmete devam ediyoruz” dedi.
  Daha sonra İl Milli Eğitim Müdürü Ertuğrul Dindar"ın ziyaret eden İl Başkanı Sadık Atay ve yönetim kurulu üyeleri, öğrenci ve öğretmenlerle ilgili sorunlar ve çözüm yolları hakkında karşılıklı görüş alışverişinde bulundular.
  Eğitimin önemine işaret eden İl Başkanı Atay, burada yaptığı konuşmasında, “Çocuklar ve gençler ülkemizin geleceğidir onları yetiştiren öğretmenlerimize her zaman minnettarız. Geleceğe güvenle bakabilmemiz için gelecek nesillerimizin eğitimi elbette ki önemlidir. Bu konuda eğitimcilere de önemli görev düşmektedir” ifadelerini kullandı.

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim