banner339
banner274

Kaçırıldı, kadın elbisesi giydirilip tecavüze uğradı

Bir kadını Facebook'tan mesaj atarak taciz ettiği ileri sürülen 33 yaşındaki İ.T., kadının akrabaları tarafından ikamet ettiği Düzce'den kaçırılarak, İstanbul'da bir evde hapsedildi.

Kaçırıldı, kadın elbisesi giydirilip tecavüze uğradı
banner401
banner427

Burada tutulduğu sürede kadın elbisesi giydirilip, makyaj yapılan İ.T.'ye, taciz ettiği ileri sürülen kadının yakınları tecavüz etti ve ormanda işkence yaptı. Bununla da kalmayıp İ.T.'ye cinsel tacizde bulundukları görüntüleri sosyal medyada yayınlandılar. Akılalmaz tecavüz ve işkencenin faili 7 şüpheli gözaltına alındı.

Düzce'nin Gümüşova ilçesinde oturan işsiz İ.T., iddiaya göre İstanbul Kartal'da oturan 25 yaşındaki A.Y. adlı kadını, Facebook hesabından mesaj atarak rahatsız etmeye başladı. İ.T.'nin ısrarla mesaj göndermesine sinirlenen kadın, durumu eşine anlattı. Bunun üzerine aile İ.T.'yi kaçırmaya karar verdi. Yapılan plan üzerine A.Y., İ.T.'ye buluşmak istediğini söyleyerek ev adresini istedi. Kadının eşi A.Y. ve üvey babası A.T., geçen 22 Ocak günü buluşma noktası Gümüşova'da evinin önünde İ.T.'yi boğazına bıçak dayayıp araca bindirip kaçırdı.

Öfkeli koca A.Y. ve ailesi, Kartal'daki eve getirdikleri İ.T.'ye kırmızı kadın elbisesi, topuklu ayakkabı giydirip makyaj yaparak cinsel istismarda bulundu. Aile fertlerinin, bu sırada video da çekerek cinsel tacizi görüntüledi. Bununla da yetinmeyen A.Y. ve ailesi, daha sonra İ.T.'yi Kartal'da ormana götürüp bir ağaca bağlayarak 2 gün beklettikten sonra buradan alarak Gümüşova'daki evine bıraktı.
Bir süre sonra bu olayın etkisiyle psikolojik sorunlar yaşamaya başlayan İ.T., ailesi tarafından Düzce Atatürk Devlet Hastanesi'ne götürüldü. Buradan Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’ne sevk edilen İ.T., tedavisi sırasında başına gelen olayı ablasına anlattı.  Ablasının durumu polise bildirip kardeşiyle şikayetçi olması üzerine soruşturma başlatıldı.

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi ekipleri, Kartal İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleriyle birlikte adreslerini tespit ettiği aile fertlerini gözaltına aldı. Polis, İ.T.'ye yönelik işkence ve cinsel istismar videolarını da ele geçirdi. Şüpheliler A.Y., eşi A.Y., üvey babası A.T., annesi F.T., üvey kız kardeşi D.T., erkek kardeşi U.T. ve arkadaşı C.A.A., Düzce'ye getirildi. 

Güncelleme Tarihi: 02 Mart 2017, 14:30
banner218