banner339
banner274

Fatih Portakal: Erdoğan bana 'katil' diyor, kabul etmiyorum

Fatih Portakal, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "Halkın üzerine bomba yağdıranlar bugünün Hayır'cıları" sözlerine, "Ben Hayır vereceğim, bana katil demek istiyor. Katillerle eş tutuyor bizi. Ben katil mi oluyorum? Kabul etmiyorum" dedi.

Fatih Portakal: Erdoğan bana 'katil' diyor, kabul etmiyorum
banner401
banner427

Fox Ana Haber sunucusu Fatih Portakal, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "15 Temmuz'da şehit olanlar Evet'çiydi, Halkın üzerine bomba yağdıranlar bugünün Hayır'cıları" sözlerine sert tepki gösterdi.

'KATİLLERLE EŞ TUTUYOR BİZİ'

Portakal "Cumhurbaşkanı neden böyle nefret içeren sözler söylüyor? Ben Hayır vereceğim, bana katil demek istiyor. Katillerle eş tutuyor bizi. Ben katil mi oluyorum? Ben Bunu kabul edemem ki. Ben normal şartlarda bu ülkede yaşayan vatandaşlık sorumluluğunu ailesiyle birlikte yerine getiren biriyim. Benim çevremde böyle zaten. Katillikle çetecilikle alakası olmayan insanlar. Beni o insanlarla aynı kefeye koyuyor. Ya evet çıkarsa Siz sayın Cumhurbaşkanım evet çıktığında kardeşlik ortamını, ulusal birlik nasıl sağlayacaksınız? Sizin bu sözleriniz arşivlerde yer alıyor. Ben ve benim gibi birçok inan bu sözleri unutmaz, unutmayacak da. Siz bu sözleri kurmazsanız fanatik dediğimiz kişilere zemin hazırlamazsınız. Çok tehlikeli bir söz" dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 07 Mart 2017, 15:30
banner218