banner339
banner274

Çocuk tacizi iddiası ilçeyi ayağa kaldırdı

Manisa'da 35 yaşındaki İ.G., Facebook'ta tanıştığı 12 yaşındaki kız çocuğuna buluşmak için randevu verdi. Olayı fark eden anne, buluşma yerine eşi ve yakınlarıyla gidince, İ.G. polis yardımıyla öfkeli kalabalığın elinden kurtuldu.

Çocuk tacizi iddiası ilçeyi ayağa kaldırdı
banner448
banner427

Manisa’nın Şehzadeler İlçesi’nde, 12 yaşındaki kız çocuğunu sosyal medyadan taciz edip, buluşmaya çağırdığı iddiasıyla öfkeli kalabalık tarafından dövülen 35 yaşındaki İ.G., polis tarafından kurtarıldı.

Manisa’daki bir hidrolik makine ve kalıp fabrikasında işçi olarak çalışan İ.G., 12 yaşındaki bir kız çocuğuyla sosyal paylaşım sitesi üzerinden yazışmaya başladı. Durumu fark eden annesi, kızının yerine iki gün boyunca İ.G. ile yazıştı.

İ.G., Akıncılar Mahallesi’ndeki ‘Cafe Sera’ isimli parkta buluşma teklif etti. Küçük kızın annesi de teklifi kabul etti. Buluşma noktasına giden İ.G., karşısında çocuğun anne ve babasını görünce kaçmaya başladı. Ancak, İ.G., çevredekilerin de yardımıyla yakalandı.

Öfkeli kalabalığın tekme, tokat dövdüğü İ.G., olay yerine sevk edilen polis ekipleri tarafından kurtarıldı. O anlar ise bazı kişiler tarafından cep telefonunun kamerasıyla görüntülendi.

Yazıştığı kişinin çocuk olduğunu bilmediğini öne süren İ.G., hastanede sağlık kontrolünden geçirildikten sonra ifadesine başvurulmak üzere polis merkezine götürüldü.

Güncelleme Tarihi: 10 Şubat 2017, 09:58
banner218