Bir dönem Trabzonspor forması giyen ve bordo mavili taraftarın sevgilisi haline gelen Anthony Nwakaeme cephesinde hiç kimsenin beklemediği bir gelişme yaşandı.

Trabzonspor ile şampiyonluk yaşadığı dönemde yıldızı parlayan ve yönetim ile para konusunda anlaşamayan Anthony Nwakaeme takımdan ayrılma kararı almıştı.

Trabzonspor’dan ayrıldığı günden bu yana yeniden bordo mavili kulübe döneceği iddia edilen Anthony Nwakaeme transferiyle ilgili herkesi şaşkına çeviren bir gelişme yaşandı.

Geçtiğimiz günlerde Trabzonspor’un yeni transferi orsic sakatlanmış bordo mavili yönetim ise kanat bölgesine transfer yapmak için kolları sıvamıştı. Bu noktada ise herkesin aklına Anthony Nwakaeme gelmişti.

Taraftarın da çok istediği isimlerin başında gelen Anthony Nwakaeme’den şoke eden bir hamle geldi.

34 yaşındaki yıldızın geri dönmesini isteyen Trabzonlular’ın bu hayalinin gerçekleşmesi şimdilik zor gibi görünüyor. İşte nedeni…

Spor kulislerinde yer alan iddia ve ayrıntılara göre Fenerbahçe yönetimi Anthony Nwakaeme’nin menajeri ile temasa geçti.

Fenerbahçe’nin yıldız isme çılgın bir teklif ile gitmeye hazırlandığı iddia edilirken Anthony Nwakaeme’nin de bu teklife olumlu yanıt vereceği iddia ediliyor.

UEFA, Rus sporcular için kararını verdi! 17 yaş altında yasak kalkıyor UEFA, Rus sporcular için kararını verdi! 17 yaş altında yasak kalkıyor

İki tarafın önümüzdeki günlerde bir araya geleceği ve detayların konuşulmasının ardından resmi açıklamanın yapılması bekleniyor.