Kardeşini korumak için suçu üstlendi, gerçek mahkemenin gözünden kaçmadı Kardeşini korumak için suçu üstlendi, gerçek mahkemenin gözünden kaçmadı
Cübbeli Ahmet olarak bilinen Ahmet Mahmud Ünlü, Necmettin Erbakan’ı uzun yıllar boyunca desteklediklerini ifade ederek, “Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı kıymetli kardeşimiz Fatih Erbakan Bey hanemizi şereflendirdi. Bu ziyaret seçim için anlaşılamaz çünkü daha evvel de 2 kere ziyaret etmişti. Ülkemizin hali ortada, gençlerimizin hali ortada. Fatih Bey önümüzdeki dönemlerde vatanımıza çok hayırlı hizmetler yapacak inşallah. Bir Milli Görüş ve adil düzen mefkûresi var” dedi.

“SAADET PARTİSİ ‘MİLLİ GÖRÜŞ’ÜN İÇİNİ BOŞALTTI”

Saadet Partisi’nin Milli Görüş’ün içini boşalttığını ifade eden Ünlü, “Ben onlara milsiz görüş diyorum. Neyse ki Fatih Bey bu hizmetin başına geçti. Babasının yolunda gidiyor. Görüyorsunuz şimdi Saadet'in birleştiği kişileri…Ana dilde eğitiminden ve özerklik gibi her türlü vatanımıza, milletimize, devletimizin bütünlüğüne zarar verecek şeyler konuşuluyor. Mitinglerde vaatlerde bulunuluyor; FETÖ’nün, KHK’lıların geri döndürüleceğinden, yok PKK ile yumuşak geçinmek lazımlığından, İHA’ya SİHA’ya ne lüzum varlığından, daha neler neler… Yapılan vaatlere baktığınızda bunlarda vatana hıyanet suçu var. Böyle bir ortamda Saadet Partisi, Milli Görüş’e de adil düzen fikrine de hıyanet etmiştir. Erbakan hocamızın da maneviyatını muzdarip etmiştir. Fatih Bey’in hassasiyeti, LGBT sapkınlığına karşı çıkması. hassasiyetlerinden dolayı kendisine teşekkür ediyoruz. Tebrik ediyoruz. Bu yolda muvaffakiyetler diliyoruz. Allah-ü Teala dinimize vatanımıza hizmet noktasında kendisini, Cumhur İttifakı’nı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı muvaffak eylesin, muhafaza eylesin ve kazanmalarını nasip eylesin” açıklamasında bulundu.