banner339
banner313

Kan donduran olay! Çocuklarını dövüp balkondan sarkıttı

Adana'da gerçekleşen olayda çocuklarını sık sık darp ettiği ve balkondan atmak üzere sarkıttığı iddia edilen vicdansız anne gözaltına alındı.

Kan donduran olay! Çocuklarını dövüp balkondan sarkıttı
banner475


Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Aydınpost'a abone olun

Aydınpost'a Google News'te abone olun

Eşinden ayrılan ve üç çocuğuyla birlikte yaşayan kadın, dehşet saçtı. Çocuklarını darp edip balkondan sarkıtan anne, polis tarafından gözaltına alındı. Öfkeli kadın basın mensuplarına da saldırdı.

Adana'da, dün saat 15.00 sıralarında merkez Seyhan ilçesinde meydana gelen olayda eşinden ayrı üç çocuğuyla yaşayan yabancı uyruklu Suzan H., en büyük oğlu Sultan H.’yi darp etmeye başladı. Sesleri duyan komşularının durumu bildirmesi üzerine olay yerine polis ekipleri sevk edildi. Kadın, adrese gelen polise kapıyı açmamak için uzun süre direndi. Daha sonra ikna edilerek çıkarılan kadın, gazetecilere de saldırdı.

Suzan H.’nin komşusu Fehime Yeşilbudak, Suzan H.’nin, daha önce de çocuklarına şiddet uyguladığını öne sürerek, “Kendisini çok uyardık ama durmadı. Bugün de çocuğunu dövüyordu, polisi aradık. Daha önce çocuğunu balkondan sarkıttı. Yapmamasını söyledik ama bize aldırış etmedi. Kadın sürekli çocukları dövüyor. Artık bizim vicdanımız buna dayanmadı. Bu çocukları devlet bu kadının elinden almalı” diye konuştu.

Ekipler, çocuklarına şiddet uyguladığı öne sürülen Suzan H.’yi gözaltına alıp, polis merkezine götürdü. Suzan H.’nin üç çocuğu ise koruma altına alındı.
banner218