banner158

İstanbul Havalimanı'nda sosyal medyayı sallayan kavga!

İstanbul Yeni Havalimanı'nda özel bir havayolu şirketine ait uçağın rötar yapması nedeniyle kadın bir yolcunun, havayolu şirketinin yer personeline ağır hakaretlerde bulunarak tartışması, sosyal medyada gündem oldu.

İstanbul Havalimanı'nda sosyal medyayı sallayan kavga!
banner152

İstanbul Yeni Havalimanı'nda dün yaşandığı iddia edilen bir olay, sosyal medyada gündeme oturdu.

Edinilen bilgilere göre özel bir havayoluna ait peronda, uçağın rötar yapması nedeniyle çıkan tartışmada kadın bir yolcu, havayolu şirketinin check-in işlemini yapan kadın yer görevlisine ağır hakaretlerde bulundu.

"HOP HOP TEMAS YOK"

Yolcular tarafından çekilen ve kameraya yansıyan görüntülerde kadın yolcu, rötar nedeniyle suçladığı kadın personele yaptığı hakaretlerin ardından üzerine yürümesi üzerine de, "Hop hop hop, temas yok" diye tepki gösterdi.

YOLCULAR DA TEPKİ GÖSTERDİ

Yolcuların bile tepki gösterdiği olayda başka bir kadın yolcu ise kadın personele hakaretler yağdıran kadına, "Sen bunları bana söyleseydin ben seni döverdim" diye tepki gösterdi. Sosyal medyada büyük tepki toplayan videoya ilişkin yapılan yorumlarda da havayolu şirketi çalışanının büyük sabır ve anlayış gösterdiği belirtildi.

FATİH ALTAYLI: BİR DAHA UÇAĞA ALMAYIN BUNU

Dün gece sosyal medya üzerinden bir görüntü ile karşılaştık. Bir kadın, kim olduğunu bilmediğimiz hayli terbiyesiz bir kadın, hayli rezil bir kadın, hayli utanmaz, arsız bir kadın bir havalimanında uçağı rötar yaptı diye oradaki bir görevliye, bir başka kadına ağza alınmayacak, biraz edep, bir nebze ar, az biraz haya duygusuna sahip birinin söylemeyeceği sözlerle ağır hakaretlerle saldırıyor. Üstelik görevli kadın rötarın sorumlusu falan olsa bir nebze anlayacağım, belki hastası vardır, belki cenazesi vardır gecikmenin sorumlusu ile kavga ediyor diyeceğim ama o da değil. Bu hakaretlerin, bu rezaletin bir bedeli olmalı diye düşünüyorum. Kim bilir belki de bu "edepsize" bir daha uçak bile satmamak bile iyi bir çözüm olabilir.

Güncelleme Tarihi: 26 Nisan 2019, 11:04