banner339
banner274

Bir kadın cinayeti daha! Korkunç ayrıntılar ortaya çıktı

Tekirdağ'ın Marmara Ereğlisi ilçesinde, başından tabancayla vurulmuş halde bir kadın cesedi bulundu. Olayın altından korkunç bir cinayet çıktı.

Bir kadın cinayeti daha! Korkunç ayrıntılar ortaya çıktı
banner328


Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Aydınpost'a abone olun

Aydınpost'a Google News'te abone olun

Tekirdağ'ın Marmara Ereğlisi'nde jandarma ekipleri ihbar üzerine ilçe çıkışında boş bir tarlada açtıkları çukurda, tabancayla vurulmuş bir kadın cesedi buldu. Yapılan incelemede cesedin, Yeniçiftlik Mahallesi'nde yaşayan Yeter Y.'a ait olduğu belirlendi.

Olayla ilgili yapılan araştırma sonunda, Yeter Y.'ın arkadaşı olduğu öne sürülen, ilçede çiftçilik yapan, evli ve 2 çocuk babası Kemal. K ile oğlu Ali K. ile kepçe operatörü Ö.Ş. gözaltına alındı.

Kemal K'nın, Yeter Y. ile boş bir tarlada tartıştığı ve Yeter Y.'ı tabancayla başından vurarak öldürdükten sonra  açtığı çukura gömdüğü iddia edildi. Zanlı daha sonra oğlu aracılığıyla bir iş makinesi operatörüne ulaştı.

 Kemal K'nın, "Defineciler tarlama zarar verdi" diyerek para karşılığında çukuru kapattırdı ancak ertesi gün tekrar işçiyi aradı. Zanlı bu kez toprağın altında bir kadın cesedi olduğunu ve onu oradan çıkarmak istediğini söyledi.

İş makinesi operatörü, jandarmaya haber verdi. Kemal K, oğlu Ali K. ve operatör gözaltına alındı. Adliyeye sevk edilen Kemal K., tutuklandı. Oğlu Ali K. ile iş makinesi operatörü Ö.Ş. ise serbest bırakıldı.

Şüpheliler jandarmadaki ifadelerinin ardından Çorlu Adliyesine sevk edildi.
banner218

banner344

banner343

google-site-verification=XM_gwNkBaKM19LDHoKaTOmBzvkdlKwOdKMcUtov1R-k