banner4

Araştırmaya Göre Anneler Mobil Oyunları Çok Seviyor

Mobil oyunlar her geçen gün popülerliğini artırırken, dijital neslin geleceğinin annelerin elinden geçtiğini de hatırlamak gerekiyor. Tahmin edilenin aksine, mobil oyunlar sadece çocuklar ve gençlerin değil, 20'lerden 50'lere her jenerasyondan annelerin de ilgi alanı.

Araştırmaya Göre Anneler Mobil Oyunları Çok Seviyor
banner26

Mobil iletişimin öncüsü AdColony ve araştırma dünyasının lideri Nielsen'in iş birliğinde ikinci kez gerçekleşen “Mobil Oyuncular” araştırması sonuçlarına göre, mobil neslin oyun trendlerini belirleyen dijital anneler, ister 20 yaşında olsun, ister 50 yaşında her gün mobil oyun oynuyorlar.

Her geçen gün oyuncu sayısını artıran mobil oyunlar, anneler arasında da bir hayli popüler. AdColony, Nielsen işbirliği ile gerçekleştirdiği “Mobil Oyuncular” araştırmasında, gün geçtikçe dijitalleşen yeni neslin mimarı annelere geniş yer verdi. Annelerin mobil dünyası, oyunlar hakkında doğru bildiklerinizi unutturacak nitelikte. Araştırma, annelerin mobil oyun alışkanlıklarının yanı sıra, çocukların mobil güvenliği hakkında da dikkat çekici verileri ortaya koyuyor;

Dijital Anneler Her Gün Mobil Oyun Oynuyor!

Güncelleme Tarihi: 08 Mayıs 2019, 12:53