Cuma akşamları Show TV ekranlarında milyonları ekran başına kilitleyen Kızılcık Şerbeti yeni bölüm geceye damga vururken olay bir gelişme yaşandı.

Başrollerinde Doğukan GüngörSıla TürkoğluEvrim AlasyaSettar TanrıöğenSibel TaşçıoğluMüjde Uzman ve Barış Kılıç gibi başarılı isimlerin rol aldığı Kızılcık Şerbeti dizisinin 7. Bölümü sosyal medyada da geniş yer buldu.

214

  

Özellikle başörtü sahnelerinin yer aldığı Kızılcık Şerbeti dizisinde her bölüm ardından yapımcılara tepki mesajları yağıyordu.

314

  

Survivor'da eleme adayları kimler oldu? Survivor'da ikinci dokunulmazlığı hangi takım kazandı? Survivor'da eleme adayları kimler oldu? Survivor'da ikinci dokunulmazlığı hangi takım kazandı?

Dizi sezonuna bilindiği gibi dikkat çeken bir bölüm ile başlayan Kızılcık Şerbeti dizisinde tepkiler her bölümün sonunda giderek yükseliyor.

414

  

Uzun süredir Kızılcık Şerbeti dizisi için ne gibi adımlar atacağını herkes merak eder bir hal almıştı.

514

  

Kızılcık Şerbeti dizisindeki tepkilerin ardı arkasının kesilmemesinden dolayı gündeme bomba gibi olay yaratacak bir iddia atıldı.

614

  

Medya kulislerinde son konuşulan bilgilere ve iddialara göre Kızılcık Şerbeti yapımcıları başörtü sahnelerini yavaş yavaş bitiricek ve senaryoda değişikliğe gidilecek.

714

  

Yalnız Kızılcık Şerbeti dizisinin senaryosunda ne gibi bir değişiklik yapacağı şu an için kesin olarak belirlenmiş değil.

814

  

Bir diğer bilgilere göre ise yapımcıların gelen tepkilerin ardından reyting kaygısıyla böyle bir karar aldığı iddia ediliyor.

914

  

İddialı rakipleri karşısında reyting sonuçlarında oldukça iyi bir başarı elde eden Kızılcık Şerbeti’nin önümüzdeki bölümlerinde şok olacağınız sürprizler ortaya çıkacak gibi duruyor.

1014

  

Birbirlerinden farklı kültürlerde büyüyen Doğa ve Fatih'in evlenmesi ile yaşanan olayların konu edinildiği Kızılcık Şerbeti dizisinde ne gibi değişiklikler yaşanacak en büyük merak konusu oldu.

1114

  

Bu arada Kızılcık Şerbeti dizisi için yayından kaldırılması için çok sayıda mesajların da atıldığı biliniyordu.

1214

  

Ancak şu ana kadar kanal yönetimi ve yapımcılardan bu konuyla ilgili resmi bir açıklama gelmiş değil.

1314

  

Show TV ekranlarının rekortmen dizisi Kızılcık Şerbeti 8. Bölüm Cuma akşamı izleyicinin karşısında olacak.

1414