Uzun bir kışın ardından beklenen sıcak yaz ayları, pareolarla birlikte plaj modasına yön verir. Her an her yerde şıklığını önemseyen kadınlar,  plaj kombinlerinizi renklendirir. Yarı kapalı mayo ya da tam kapalı mayolar üzerine giyebileceğiniz tesettür pareolar, 2022 modasına yön verir.  Oldukça geniş renk ve tasarım yelpazesine sahip olan tasarımlar, rahatlığını önemseyen kadınların bir numaralı tercihidir.   Hem gösterişli hem de kullanışlı olan pareolar,  yumuşak kumaşıyla yaz tatilinize eşlik eder. Uzun pareo modelleri ayak bileklerinize kadar uzana tasarımlarıyla tüm vücut hatlarınızı kapatır. Bu sayede plaj aktivitelerinde özgürce hareket etmenizi sağlar.

Yarı Kapalı Mayolarla Kullanabileceğiniz Uzun Pareolar

Maltepe Belediyesi'ne rüşvet operasyonu Maltepe Belediyesi'ne rüşvet operasyonu

Yapı kapalı mayolar, vücudun belli bir bölümünü kapatan öze giyim ürünleridir. Yarı kapalı tesettür mayoların üzerine giyilen pareolar, sifon ve püskül detayları ile  dikkat çeker. Püskül detaylı modeller, nostaljik duruşu ve özgün tarzı ile sıklıkla tercih edilir. Rüzgarla birlikte hareket eden püsküller, yazın enerjisine uyum sağlar. Gün içerisinde çok daha enerji dolu hissetmenizi sağlayan püsküllü pareolar, kaliteli iplerin düzenli bir şekilde yan yana getirilmesiyle oluşur. Püsküllerde yer alan boncuklar ya da sim detaylar, modelleri çok daha özgün kılar.  Denizden çıktığınız an da mayonuzun kurumasını beklemeden pareo kaftanınızı giyebilir, plaj aktivitelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kaliteli ve Uzun Ömürlü Pareo Kumaşları

Günlük hayatta kombinleri tamamlamak için kullanılan parçalar gibi plajlarda da pareolar bulunur.  Tesettür mayolarla aynı desnelerde ya da uyumlu motiflerde üretilen pareolar, tarzını ufak dokunuşlarla tamamlamanızı sağlar.  İnce dokulu kumaşlardan üretilen pareo modelleri, yaz aylarında bunaltmadan şıklığınızı korumanızı sağlar. Haşema üstü Pareoların kumaşları nefes alan malzemelerden yapılır. Nefes alan kumaşların hava geçirgenlik oranı yüksektir. Bu sayede terlemenizi minimuma indirir. Pareo seçiminde tercih edilen kumaşlar, yumuşak ve hafif yapılır. Sıcak yaz günlerinde teninize değen her şeyin yumuşak olması gerekir. Aksi takdirde gün boyu rahatsız hissedebilirsiniz.

Dikkat Çekici Desenlere Sahip Uzun Pareo Modelleri

Enerjinizi yükselten modeller,  yaratıcı desenleri ile modaya uyum sağlar. Çiçekli uzun pareolar. Yaz aylarının gelmesiyle yeniden  ortaya çıkan çiçekler, 2022 pareo koleksiyonunu da çeşitlendirir. Kadınların en sevdiği çiçek motiflerini estetik kaygıyla işleyen tasarımcılar, yenilikçi pareolarla kadınların beğenisini toplar. Modeller üzerinde yer alan çiçek desenleri büyük ve küçük olmak üzere ikiye ayrılır. Gösterişli ve dikkat çekici bir pareo çeşidi istiyorsanız  büyük çiçeklere sahip pareolara göz atabilirsiniz. Ancak tercihinizi sadelikten yana kullanıyorsanız minimal desenli çiçeklerin ön plana çıktığı ve ince işlemelerin yer aldığı pareo modellerine göz atabilirsiniz.

Kullanışlı Uzun Pareo Çeşitleri

Konfor konusunda oldukça iddialı olan pareolar,  plaj şıklığını yakalamanızı sağlar. Bazı pareo çeşitleri şal olarak da kullanılabilir. Omzunuzu kapatan modeller, hafif esen yaz akşamları için oldukça idealdir. Kullanışlı pareolar,  elbise olarak da kullanılabilir.  Özellikle dar tesettür mayoların üzerine giyilen elbise pareo modelleri, vücut hatlarınızı örter.  Şıklığınızın tamamlayıcısı olan elbiseli pareolar, popülerliği yüksek olan giyim ürünlerinden biridir. Tek parça ürünlerin kombinlenmesinin her zaman daha kolay olduğuna inanılır.   Bone ve çantanızla uyumlu bir elbise pareo tercih ederek, yaz tatilinizi keyifli bir şekilde geçirebilirsiniz.  Kolayca giyip çıkarabileceğiniz pareolar, ince yapısı sayesinde bavulunuzda minimum yer kaplar. Üstelik pareoların temizlenmesi de  kolaydır. İnce kumaşlara ve bol dikişlere sahip olan modeller,  farklı kesimleri ile çarpıcı kombinler oluşturmanızı sağlar.

Kuşaklı Uzun Pareolarda Spor Şıklığı

Kuşaklar özellikle uzun ve salaş  giyim ürünlerinde tercih edilir.  Belinizi saran ve vücut hatlarınızın daha zarif görünmesini sağlayan kuşaklar, pareo koleksiyonunu da çeşitlendirir.   Kuşaklı pareo çeşitleri önden bağlamalı modelleri ile kadınların beğenisini toplar.  Denizden çıktıktan sonra  tesettür mayoların üzerine yapışması pek çok kadın için rahatsız edicidir. Bu gibi durumlarda kuşaklı uzun pareoları giyebilir,  çok daha rahat hareket edebilirsiniz. Serin  rüzgarlı havalarda ve hareketli aktivitelerde önünüzün açılmasını engelleyen kuşaklar, sadece işleviyle değil tasarımıyla da ön plana çıkar. Kaliteli ve şık bir izlenim yaratan modeller, modern kadının bir numaralı tercihidir. Siz de plajda bile tarzını yansıtmak ve özgürce hareket etmek istiyorsanız  kuşaklı uzun pareo çeşitlerini tercih edebilirsiniz.

Önü Kısa Arkası Uzun Pareo Modelleri

Bu sezon ön plana çıkan iddialı pareolar, yaratıcı kesimleri ile dikkat çeker. Önden kısa arkadan uzun pareolar,  boyunuzun  daha uzun görünmesini sağlar.  Terlik ve sandaletlerle kombinleyebileceğiniz modellerle  spor şıklığını elde edebilirsiniz. Düz ve sade kaftanlardan, motiflerle süslü pareolara kadar oldukça geniş  desen yelpazesi bulunur.  Düz çizgili modeller siyah ile beyazın uyumu ile birlikte yaza damgasını vurur.  Yatay çizgiler ise  üç boyutlu görünümü sayesinde elegan bir duruş sergiler. Pareoların üzerinde cep ve fermuar detayları yer alır. Cepli modeller her dönem  pareo koleksiyonunun en spor parçalarıdır. Fermuarlı modeller ise spor ve klasik tarzı bir araya toplar. Giyip çıkarması kolay olan ve genellikle paraşüt kumaştan yapılan fermuarlı pareolar, kapşon detaylarıyla da ön plana çıkar. Siz de ek aksesuarlı pareolarınız ile tarzınızı oluşturabilir, tesettür mayolar üzerine giyebilirsiniz.

Uzun Pareo Çeşitleri Star İnci’de

Renkleri ve desenleriyle onlarca farklı seçenek sunan pareolar, Starinci sayesinde aynı çatı altında toplanır. Birbirinden kaliteli modelleri, avantajlı fiyatlarla sunan marka, tesettürlü kadınların beklentisini karşılar.  Kaliteli kumaşlara ve yaratıcı desenlere sahip modeller, 2022 sezonunu yansıtan tasarımlar ile kullanıcıların beğenisine sunulur. Starinci mayo da pareo seçimi yaparken uzun pareo kullananlar tarafından yapılmış yorumlara da bakabilirsiniz. Deneyimli kullanıcıların yorumları sayesinde ürünler hakkında detaylı bilgi alabilir, ihtiyaçlarınıza uygun pareolara sahip olabilirsiniz. Tüm pareo modellerine Star İnci aracılığla ulaşabilir birbirinden güzel modellere avantajlı fiyatlarla ulaşabilirsiniz.