Astrolog Dinçer Güner, sosyal medya hesabından günlük burç yorumlarını paylaşırken yatırımcıların da dikkatini çekecek açıklamalarda bulundu.

1200-630-49c67ccfd67e113831874628877322f7.png

Astroloji, gökyüzündeki her burcun belirli kişilik özelliklerine ve eğilimlere sahip olduğunu iddia eden bir inanış. Kişinin doğum haritası, doğum anındaki gök cisimlerinin konumlarına göre çıkarılır ve bu harita, kişinin karakteri, yetenekleri ve potansiyeli hakkında bilgi verdiğine inanılıyor.

1610003780how-good-you-are-at-saving-money.jpg

Ünlü astrolog Dinçer Güner, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, bu aralar sevgi, ilgi ve değerli olduğumuzu hissetme ihtiyacı oldukça yüksek seyredebileceğini söyledi. Güner, mevcut ilişkilerde ki sorumluluklarda bu günlerde artabilir. Çapkınlık zamanları değil, aksine ciddi ilişkilerin peşinde koşma zamanı olduğunu söyledi.

ekran-goruntusu-2024-01-14-142839.png

YATIRIM YAPMAK İÇİN EN UYGUN ZAMAN

Güner yatırım araçlarını araştırmak, yatırımlar yapmak için uygun bir zaman olabileceğini söyledi ve yine tasarruf planları yapmak içinde ideal zamanlar olabileceğini vurguladı.

Dinçer Güner, "TEK GECELİK İLİŞKİLER OLMAZ" diyerek şu açıklamalarda bulundu:

"Venüs ile Satürn arasında sekstil açı oluşacak. Etki süresi +/- 2 gün

Bu aralar sevgi, ilgi ve değerli olduğumuzu hissetme ihtiyacı oldukça yüksek seyredebilir. Tabii ki mevcut ilişkilerde ki sorumluluklarda bu günlerde artabilir. Çapkınlık zamanları değil, aksine ciddi ilişkilerin peşinde koşma zamanı. Tek gecelik ilişkilier yerine, kalıcı ilişkiler gündeme gelir. Yeni ilişkilerde ihtiyaç; disiplinli, sorumluluk sahibi ve ciddiyet olacaktır. İlişkilerde ki olası sorunlar pratik çözümler sayesinde rahatlayabilir. bu

Yatırım araçlarını araştırmak, yatırımlar yapmak için uygun bir zaman olabilir. Yine tasarruf planları yapmak içinde ideal zamanlardır.

Bu dönem, ilişkiler ve ortaklıklarda uzun vadeli hedefler belirlemek ve bu hedeflere doğru adım adım ilerlemek için uygun bir zaman olabilir."

dg.jpg

VENÜS BURCU

Venüs, astrolojide aşk, güzellik, zevk, arzu, bolluk ve bereket gibi kavramlarla ilişkilendirilen önemli bir gezegendir. Doğum haritamızdaki Venüs burcu, aşk hayatımızı, ilişkilerimizi, estetik anlayışımızı, para ve maddiyatla olan ilişkimizi ve kendimizi nasıl sevdiğimizi gösterir.

Patates kabuklarını değerlendirmenin 2 yolu! Çöpe atanlar pişman oluyor... Patates kabuklarını değerlendirmenin 2 yolu! Çöpe atanlar pişman oluyor...

Aynı zamanda, yaratıcılık, sanatsal yetenekler, huzur, fedakarlık, şefkat ve affedicilik gibi konularda da Venüs'ün etkisi görülür.

Satürn, Güneş'ten altıncı gezegendir ve astrolojide disiplin, sorumluluk, kısıtlama, dersler ve karma ile ilişkilendirilir. Zodyak'ta her burçta yaklaşık 2,5 yıl kalan Satürn, herkesin yaşamında zorluklar ve engeller yaratarak onları olgunlaştırmaya ve potansiyellerini gerçekleştirmeye teşvik eder.

SATÜRN ETKİLERİ

Doğum haritasında Satürn'ün bulunduğu burç, kişinin hangi alanda daha fazla çaba sarf etmesi gerektiğini ve hangi konularda gecikmelerle veya zorluklarla karşılaşabileceğini gösterir. Örneğin, Satürn Koç burcunda ise kişi, liderlik ve girişimcilik becerilerini geliştirmek için çaba sarf etmesi gerekebilir.
Satürn transitleri de önemlidir ve kişinin hayatında önemli dönüm noktaları ve değişimler getirebilir.