Soylu: Ey Amerika bırak şimdi Akıncıları, başına daha büyük bir bela geliyor, Kızılelma geliyor Soylu: Ey Amerika bırak şimdi Akıncıları, başına daha büyük bir bela geliyor, Kızılelma geliyor
Posta.com.tr | Kelly Young, 24 yıl önce göğüs implantı yaptırmıştı. Ancak 2018 yılında implantı patladı ve göğüslerini yeniden ameliyat ettirmesi gerekti. Bunun için para biriktirmeye baladı. 48 yaşındaki anne, göğüs implantlarını değiştirmek ve estetik operasyonla göğüslerini dikleştirmek istiyordu. Estetik operasyon için en ucuz seçeneğin Türkiye'de olduğunu öğrendi ve geçen yıl eylül ayında 3 bin 700 sterlin ayırarak ameliyat olmak için yola koyuldu. Anlaştığı hastane ile ameliyatını yaptıran Kelly, ardından ülkesine geri döndü. 

Ancak eve döndükten günler sonra göğüslerinden irin sızmaya başladı ve sağ göğsündeki implantın derisinden çıktığını gördü. Dehşete düşen Kelly, hemen Türkiye'ye geri geldi. Burada ameliyat olduğu cerrah, Kelly'min enfeksiyonunu temizledi ve implantını daha küçük boyutlu olanla değiştirdi. Ne yazık ki Kelly'nin kâbusu henüz bitmemişti.

ACI GERÇEĞİ ÖĞRENDİ

Bir ay sonra, her iki implantı da aldırmak zorunda kaldı ve yeni implantları takamayacağını öğrendi. Kelly, öz güveninin yerle bir olduğunu söyledi. 

Kelly, "Onlardan çok mutsuzum, kendimi tekrar 12 yaşında gibi hissediyorum. Erkek arkadaşımın beni görmesine izin vermiyorum, herkes beni göğüslerimle tanıyor. Antidepresan kullanıyorum, dışarıdayken uçurumdan atlamak istedim. Göğsümde üç yara izi var. Kendimi farklı biri gibi hissediyorum" dedi. 

Kelly, Türkiye'ye geri geldiğinde implantlarını çıkarttırmak zorunda kaldı. Kelly şimdi vücudundaki hasarı düzeltebilmek için başka bir cerrah arıyor.