İclal Aydın'ın aynı adlı romanından uyarlanan Üç Kız Kardeş'in her bölümü birbirinden heyecanlı geçiyor.

641a1affe4bfdd183c5bbeda

Rüçhan yaptığı kötülüklerin bedelini ödemeye başlıyor. Somer aşkı için asla pes etmiyor.

641a1affe4bfdd183c5bbedc

TÜRKAN YENİ PATRONUYLA TANIŞIYOR

641a1b00e4bfdd183c5bbee0

Tamer Karadağlı yine aldatma iddialarıyla gündemde Tamer Karadağlı yine aldatma iddialarıyla gündemde

Somer ile yeniden başlamak için buluşmaya gitmeyen Türkan, Somer'in hırs yapmasına neden oldu. Türkan'ın gelmediğini gören Somer, Türkan'ın çalıştığı yeri satın alıp yeni günün sabahında toplantı yapan Somer, Türkan'ın karşısına çıktı. İstifa edeceğini söyleyen Türkan'a sözleşmeyi hatırlatan Somer, istifasını kabul etmedi.

641a1b00e4bfdd183c5bbee2

SEVİLAY TABURCU OLUYOR

İlaç içip intihar eden Sevilay, vedalaşmak için Mustafa'yı aradı. Annesini doktora yetiştiren Mustafa, Sevilay iyileşince neden böyle bir yol seçtiğini sordu. Sevilay Derya yüzünden kendisine sırt dönmesini gururuna yediremediğini söyledi.

ÖZER, RÜÇHAN'I HAYATINDAN ÇIKARIYOR

Rüçhan'ın Battal ile yaptığı iş birliğini öğrenen Özer, vakit kaybetmeden Rüçhan'ı hapse attırdı. Rüçhan gözaltında olduğu süre içerisinde Özer şirketi kendi üzerine geçirmek için sözleşme hazırladı ve Rüçhan'a kendisi götürmek istedi.

SOMER VE TÜRKAN YÜZLEŞİYOR

Türkan'ın neden gelmediğini merak eden Somer evine gidip konuşmak istedi. Mine'nin evine yerleşeceğini duyduğu için gelmediğini söyleyen Türkan, olayın gerçek yüzünü öğrendi. Somer ise kesilmiş gelinliği görünce hayal kırıklığına uğrayıp evde gitti.

RÜÇHAN ÖFKESİNİ NESRİN'E KUSUYOR

Özer karakola gidip Rüçhan'ın önüne hapisten kurtulması için sözleşme koydu. Bütün sahip olduğu hakları elinden alacak olan Özer, Rüçhan'a sözleşmeyi imzalatamadı. İntikam yemini eden Rüçhan, telefonla Nesrin'i aradı. Görüntüleri Nesrin'in verdiğini düşünen Rüçhan, bu yaptıklarını yanına bırakmayacağını söyledi.

ÖZER VE SEVİLAY'IN ARASI AÇILIYOR

Mustafa, Sevilay'ın intihar etmeye çalıştığını babası Özer'e anlattı. Duruma çok sinirlenen Özer, Sevilay'ın karşısına geçti ve anneliğini sorguladı. Mustafa'ya verdiği zarardan bahseden Özer, bir daha böyle bir durum yaşanırsa Mustafa'yı göremeyeceğini söyledi.

SOMER, RÜÇHAN'IN GÖZALTINDA OLDUĞUNU TÜRKAN'DAN ÖĞRENİYOR

Sabah işe gelen Türkan, Nesrin'den Rüçhan'ın gözaltında olduğunu öğrenip Somer'e söyledi. Haberi olmayan Somer koşarak karakola gitti. Babasının da orada olduğunu gören Somer neler olduğunu söyledi. Özer ise haberi yokmuş gibi davrandı.

MUSTAFA, DERYA'DAN AYRILIYOR

Annesinin intihar girişiminden sonra Derya ile ilişkisini bitirmesi gerektiğini düşünen Mustafa, iki ün boyunca aramalara ve mesajlara cevap vermedi. 2 gün sonra Derya ile buluşan Mustafa, son bir veda öpücü alıp Derya'ya bittiğini söyledi. Derya çılgına döndü.

SOMER, TÜRKAN'A BEBEK GİBİ BAKIYOR

İş yerinde Türkan'ın yemesi için balık hazırlatan Somer'in yanına o esnada kızı ve Mine geldi. Kiraz'ı kucağına alan Somer, Mine'yi kovmaktan beter etti. Balığını yemesi için Türkan'ı çağıran Somer, Türkan'ın eve gittiğini öğrenince yine Mine'yi kıskandığını düşündü. Kiraz'ı eve bırakan Somer, Türkan'ın kapısına dayandı. Türkan'ın hasta olduğunu gören Somer, ateşini düşürmek için elinden geleni yaptı. Çorba hazırlayan Somer, Türkan'a elleriyle çorbayı içirdi.

RÜÇHAN SERBEST KALIYOR

Avukattan annesinin serbest bırakıldığını öğrenen Somer, Türkan'ın yanından çıkıp karakola gitti. Annesini eve bırakan Somer, Selçuk'un yanına geçeceğini söyledi.

Duş almak için odasına giren Rüçhan, Özer ile karşılaştı. Rüçhan'a hoş geldin diyen Özer, ardından evi terk etmesini istedi.

Bavulunu eline alan Rüçhan, Türkan'ın evine sığındı.