Bordo mavililerin 38 yıllık lig şampiyonluğu özlemine son veren görev yaptığı süre içerisinde 1 Türkiye Kupası2 Süper Kupa zaferi yaşayan Ahmet Ağaoğlu ortaya çıkan görüş ayrılıklarının ardından Trabzonspor başkanlığına veda etmişti.

Ahmet Ağaoğlu’nun ardından başkanlık koltuğunu devralan Ertuğrul Doğan cephesinde büyük depremler yaşanıyor.

Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Trabzonspor’da taraftar grupları da ayağa kalkarken başkan Ertuğrul Doğan’a tepki üstüne tepki gelmeye devam ediyor.

Trabzonspor’un şampiyonluk yaşadığı sezonun ardından başkanlık koltuğuna gelen Ertuğrul Doğan’ın şu ana kadar etkili bir duruş sergileyemediğini iddia eden bazı taraftar grupları ve sosyal medya hesapları Ertuğrul Doğan’ı istifaya devam etti.

Sergen Yalçın, Süper Lig'e dönüyor! Görüşmeler başladı Sergen Yalçın, Süper Lig'e dönüyor! Görüşmeler başladı

Özellikle bazı sosyal medya hesaplarından Ertuğrul Doğan hakkında çok sert sözler sarf edilirken istifa paylaşımları da peş peşe geliyor.

Daha da önemlisi yine bazı sosyal medya hesapları ortaya bedava bilet almak için Ertuğrul Doğan hakkında olumsuz paylaşım yapmadıklarını da iddia etti.

Ertuğrul Doğan hakkında “Trabzonspor’a daha fazla zarar vermeden istifa et” paylaşımları yapılmaya da devam ediyor.

Konuyla ilgili sessizliğini koruyan Trabzonspor Başkanı Ertuğrul Doğan tarafından bir açıklama geldiğinde sizlerle paylaşmış olacağız.