banner313

Xiaomi uygun fiyatlı Redmi Watch ile piyasayı sallayacak

Xiaomi uygun fiyatlı Redmi Watch ile piyasayı sallayacak


Xiaomi tarafından desteklenen Redmi, yeni akıllı saati "Redmi Watch"u resmi olarak duyurdu. Gelişmiş teknik özelliklerine rağmen çok uygun bir fiyata sahip olan Redmi Watch, markanın hayranları tarafından oldukça sevilecek gibi duruyor. Redmi'nin yeni akıllı saati, 1 Aralık'ta satışa sunulacak.

Redmi'nin yeni akıllı saati, 320 x 320 piksel çözünürlüğünde 1,4 inç boyutunda kare yapılı bir LCD ekrana sahip. Mi Fit uygulamasını kullanarak değiştirebileceğiniz 120'den fazla kadrana sahip olan akıllı saat, bu sayede kullanıcılara kişiye özel deneyim sunmayı hedefliyor. Tek bir tuş ile kontrol edilebilen Redmi Watch, sadece 35 gram ağırlığında. Kullanıcılar bu akıllı saati 3 farklı gövde renginin yanı sıra 5 farklı kayış modeliyle kullanma imkanlarına sahipler.

Redmi Watch, 230 mAh kapasiteli bataryası ile 7 güne kadar kullanım imkanı sunuyor. Bluetooth 5.0 desteği ile hem Android hem de iOS cihazlarda kullanılabiliyor. 5 ATM su basıncına dayanıklı olan akıllı saat 7 farklı spor aktivesi için de takip imkanı sunuyor.Redmi tarafından yapılan açıklamalara göre Redmi Watch'un satışı 1 Aralık tarihinde Çin'de başlayacak. Fiyat kısmına geldiğimizde ise bu akıllı saatin fiyatının sadece 40 dolar (yaklaşık 314 TL + vergiler) olduğu görülüyor. Redmi'nin yeni akıllı saatinin Türkiye pazarına ne zaman geleceği ise şu an için bilinmiyor.
banner218
google-site-verification=XM_gwNkBaKM19LDHoKaTOmBzvkdlKwOdKMcUtov1R-k