banner339
banner274

Vodafone aboneleri adeta isyan etti! Yüzlerce şikayet geldi!

Şikayet Var isimli programımızın ilk bölümüne konuğumuz Vodafone oldu. Vodafone'dan memnun olmayan, şikayeti olan, mağdur edilen abonelerin şikayetlerini topladık. Sadece 1.5 günde 500'den fazla şikayet geldi. İşte detaylar.

Vodafone aboneleri adeta isyan etti! Yüzlerce şikayet geldi!
banner328


Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Aydınpost'a abone olun

Aydınpost'a Google News'te abone olun

Teknolojioku olarak okurlarımızın ve takipçilerimizin seslerini markalara duyurabilmek adına yeni bir program başlattık. Bu programda okurlarımızdan gelen şikayetleri marka yöneticilerine aktarmayı amaçlıyoruz.

Malum günümüzde markaların şikayet ve öneriler için oluşturduğu pek çok kanal mevcut. Fakat bu kanal üzerindeki başvurular genelde yetersiz kalıyor. Biz de bu programda yorum olarak gelen şikayetleri direkt olarak marka yetkililerine aktarma kararı aldık.

Aslında temel amacımız gelen şikayetleri çekeceğimiz videoda canlı olarak okuyup değerlendirmekti. Fakat ilk bölüm için bile sadece 1.5 günde 500'den fazla şikayet gelince formatı değiştirmek zorunda kaldık.

Aşağıdaki videoda Vodafone tarafına gelen genel ve ilginç şikayetleri bulabilirsiniz.

Şunu dip not olarak belirtmemiz gerekiyor. Tarafımıza gelen tüm şikayetler bir mail ile Vodafone yetkililerine ulaştırıldı. Yani videoda yorumları okumasak bile tüm şikayetleri itina ile karşı tarafa ulaştırdık.

Önümüzdeki haftalarda programımız farklı markalara olan şikayetler ile devam edecek. Eğer yetkililerine ulaşmak istediğiniz, sesinizi duyurmak istediğiniz bir marka varsa, yorumlarda bizlerle paylaşabilirsiniz. Biz de önümüzdeki bölümlerde bu markalara yer verebiliriz.

Bu arada şunu da hatırlatalım. Markalara ulaştıracağımız yorumlarda kesinlikle, küfür, hakaret ve benzeri aşağılayıcı unsurlar bulunmaması gerekiyor. Zaten bu tarz yorumlar onay ekibimiz tarafından direkt siliniyor.

Özetler siz de bir markayı eleştirecekseniz ya da şikayet edecekseniz düzgün bir üslup kullanmaya dikkat etmelisiniz.
banner218

banner344

banner343

google-site-verification=XM_gwNkBaKM19LDHoKaTOmBzvkdlKwOdKMcUtov1R-k