banner339
banner313

Türkiye'ye gelmesi muhtemel Honor 60 tasarımı ortaya çıktı!

Merakla beklenen Honor 60 serisi hakkında detaylar hız kesmeden gelmeye devam ediyor. Lansmana çok az süre kala cihazın arka tasarım detayları da ortaya çıktı.

Türkiye'ye gelmesi muhtemel Honor 60 tasarımı ortaya çıktı!
banner475


Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Aydınpost'a abone olun

Aydınpost'a Google News'te abone olun

Honor, Honor 60 serisi akıllı telefonlarını 1 Aralık'ta Çin'de piyasaya sürecek. Lansman öncesinde Çinli üretici, cihazın arka tasarımını sergileyen bir poster yayınladı. Türkiye'ye gelmesi muhtemel cihazın arka tasarımı net bir şekilde görüldü.

Posterde, Çinli model ve aktör Gong Jun'un Honor 60'ı tuttuğu görülüyor. Cihazın gradyan mavi arka kabuğu, yıldızlı gökyüzü unsurlarıyla çevrili. Sol üst köşesinde, aralarında küçük bir kamera gibi görünen iki büyük boyutlu kamera halkasını barındıran oval şekilli bir kamera muhafazası var. Bu nedenle, cihaza bir LED flaş ünitesinin eşlik ettiği üçlü bir kamera ünitesi takılması muhtemel. Honor, Honor 60 serisinin özelliklerini henüz açıklamadı. Diziyi çevreleyen raporlar, Honor 60, Honor 60 Pro ve Honor 60 SE gibi üç modeli içereceğini ortaya koydu. Bu modeller, 25 Kasım'da Çin'de piyasaya sürülmesi planlanan OPPO Reno 7, Reno 7 Pro ve Reno 7 SE ile rekabet edecek gibi görünüyor.Honor 60 ve Honor 60 Pro, muhtemelen 66W hızlı şarj desteği ile gelecek. Öte yandan Honor 60 SE, 40W hızlı şarj ile donatılabilir. İlgili bir kaynakta Honor'un Honor X30 akıllı telefon üzerinde çalıştığı bildiriliyor. Delikli ekran, Snapdragon 695 yongası ve 48 megapiksel + 2 megapiksel + 2 megapiksel üçlü kamera ünitesi gibi özelliklerle geleceği tahmin ediliyor. Şirketin ayrıca 2022'nin ilk çeyreğinde iki katlanabilir telefon piyasaya süreceği söyleniyor.
banner218