banner239
banner218

Turkcell televizyonları TV+ Ready ile akıllandıracak!

Turkcell televizyonları TV+ Ready ile akıllandıracak!


Dijital film ve dizi platformlarından biri olan TV+ birkaç yıldır kullanımda. Mobil uygulama ve TV kutusu ile kullanılabilen platforma yeni bir donanım çözümü daha geldi. TV+ Ready isimli çözüm temelde Google tabanlı bir TV kutusu. Kibrit kutusundan biraz büyük olan donanım çözümü televizyona HDMI girişinden bağlanıyor. Bu sayede eski televizyonların bile akıllı hale gelmesi mümkün oluyor.

TV+ Ready temelde benzer platformların sunduğu her özelliğe sahip: Canlı TV kanallarının yanı sıra film, dizi ve spor yayınlarına kablosuz internet bağlantısı olan her yerden ulaşma imkanı sunuyor. Bundesliga, Premier Lig, basketbol efsanelerinin olduğu NBA ve F1 gibi spor içerikleri ile belgesellere ve binlerce uygulamaya aynı anda ulaşmak mümkün.
banner245

TV+ Premium paket sayesinde 5 binden fazla film, dizi ve spor içeriğine sahip. Sevilen dizilerin hiçbir bölümünü kaçırmak istemeyenler için kayıt özelliği de bulunuyor. Kayıt özelliğini kullanmayı unutanlar için ise tüm cihazlardan 24 saate kadar geri alıp izleme seçeneği sunuluyor.

Tüm uygulamaları kullanabilme imkanı bulunuyor. TV+ Ready ile müzik dinlemek, spor programınızı takip etmek, oyun oynamak mümkün. Tüm bu uygulamaları kullanıcılar zevkine göre şekillendirebiliyor. Tüm operatörlerin abonelerine açık.

Yeni TV kutusunu tarifeye ek ayda 49 TL'ye 24 aylık paketle satın alabiliyorsunuz. Eğer peşin olarak almak isterseniz ödemeniz gereken rakam ise 799 TL.
banner230