banner339
banner274

Türk Telekom aboneleri çok memnun!

Türk Telekom önemli bir başarıya daha imza attı. Online İşlemler uygulaması Türkiye'nin en popüler 2. uygulaması oldu.

Türk Telekom aboneleri çok memnun!
banner401
banner427


Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Aydınpost'a abone olun

Aydınpost'a Google News'te abone olun

Türkiye'nin 3 büyük operatöründen biri olan Türk Telekom önemli bir başarıya daha imzasını attı. Türk Telekom'un geliştirdiği Online İşlemler uygulaması Türkiye'nin en popüler 2. uygulaması seçildi.

Elbette şunu da dip not olarak belirtmek gerekiyor. Türk Telekom genel olarak çekme sıkıntıları yaşayan bir operatör olabilir. Eğer çekme tarafında sorunlarınız varsa bunları bizlerle alt kısımda yorum olarak paylaşabilirsiniz. Bu yorumlar direkt olarak Türk Telekom yetkilileri tarafından da dikkate alınmaktadır. 

Tabi ki çekmeme sorunu karşısında bina yapınıza ya da bulunduğunuz katın seviyesine de dikkat etmeniz gerekiyor. Keza bodrum olarak nitelendirilen katlarda zaten pek çok operatör çekmiyor.

Türkiye’nin dijital dönüşümüne liderlik eden Türk Telekom’un birçok hizmete mobil cihazlardan ulaşmayı mümkün kılan Online İşlemler uygulaması, bağımsız mobil uygulama pazar araştırmaları şirketi App Annie’nin araştırmasında Türkiye’nin en popüler ikinci uygulaması oldu. 

Online alışverişten bankacılığa kadar pek çok sektörde mobil alışkanlıkları ortaya koyan liste, 2021’in ikinci çeyreğinde Türkiye’de App Store ve Google Play’deki ortalama aylık aktif kullanıcı sayısına göre hazırlandı.

“Türk Telekom müşterileri Online İşlemler’i sevdi”

Dijital Kanallar Yönetimi Grup Müdürü Salih Çiçek, “Mobil, evde internet ve ev telefonu aboneliklerine ait birçok işlemin tek bir uygulama üzerinden yapılabildiği Online İşlemler’i, Türk Telekom müşterileri çok sevdi. Türk Telekom olarak dijitalleşmedeki uzmanlığımızla hem mevcut müşterilerimizin kullanıcı deneyimlerini iyileştirmek, hem de daha çok kullanıcının uygulamadan faydalanarak hayatlarını kolaylaştırmak amacıyla uygulamamızı her geçen gün geliştirmeye devam ediyoruz” dedi.

Türk Telekom’un Online İşlemler mobil uygulaması ile müşteriler, güvenli ve hızlı ödemeye ek olarak tarife ve paket bilgilerini görebiliyor, kalan kullanımlarını sorgulayabiliyor ve fatura detaylarını inceleyebiliyorlar. Ayrıca Online İşlemler’de Sil Süpür ile bol GB, dakika ve Muud Premium gibi hediyelerin de dâhil olduğu sürprizler, Bana Özel ile çok avantajlı kampanya ve paketler, Bi’Dünya Fırsat ile de anlaşmalı markalarda büyük indirimler ve avantajlar sunuluyor. 
banner218