banner158

SQUID Türkiye'de kullanıma sunuldu

Farklı kaynaklardan haber toplayarak kendi üzerinde sunan SQID uygulaması Türkiye'de de kullanıma sunuldu.

SQUID Türkiye'de kullanıma sunuldu
banner152


Dünyanın bazı ülkelerinde kullanımda olan SQUID, Türkiye pazarına da giriş yaptı. Bundle benzeri bir uygulama olan SQUID, farklı kaynaklardaki haberleri kendi içinde bir araya getirerek kullanıcılarına sunuyor.


Uygulama kullanıcıların önemsedikleri konuları seçmelerine, güncel haberleri takip etmelerine ve en ilginç haberlerle etkileşim içinde olmalarını sağlıyor. Ücretsiz bir uygulama olan SQUID ek bir kayıt işlemi de gerektirmiyor. 100’den fazla haber kategorisi ve 20 binden fazla kaynağın bulunduğu uygulamada konuları seçmek, sınıflandırmak, makaleleri kayıt etmek ve kaynakları engellemek gibi özellikler sunuyor.

Kendine özel bir algoritması olan SQUID, internetteki en ilgi çekici kaynaklardan haberleri toplar, sınıflandırır, önceliklendirir ve böylece kullanıcılara en önemli ve ilginç haberleri takip etme olanağı sağlıyor. Teknolojioku olarak bizim de yer aldığımız uygulama farklı kategorilerde yüzlerce haber kaynağını takip etmenizi sağlıyor. Ücretsiz SQUID uygulamasının iOS ve Android sürümü olduğunu da belirtelim.
Güncelleme Tarihi: 07 Eylül 2019, 12:01