banner339
banner313

Söke'de hırsızlık olayları

Söke İlçe Emniyet Müdürlüğü’nün yaptığı başarılı çalışmalar sonucunda ilçe merkezinde meydana gelen iki ayrı faali meçhul hırsızlık olayı aydınlattı.

Söke'de hırsızlık olayları
banner401
banner427

Edinilen bilgiye göre; 24 Mart günü şüpheliler ŞN ve HK"nın yakalanmasının ardından şüphelilerin ikametinde yapılan arama sonucu 5 adet motosiklet hırsızlığı aydınlatılırken, şüpheliler hakkında hırsızlık dışında dişi hint keneviri yetiştirmek suçundan da işlem yapıldı. Şüpheliler adli mercilere sevk edilirken; HK"nin tutuklandığı, ŞN"nin ise tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldığı belirtildi.
Söke İlçe Emniyet Müdürlüğü"nün gerçekleştirdiği başka bir operasyonda ise şüpheliler MK ve OÖ çalıntı mallar ile birlikte yakalandı. Şüphelilerin evinde yapılan aramada çalıntı olduğu belirlenen çeşitli mallara el konuldu. Yakalanan MK ve OÖ"nün geçmiş tarihlerde gerçekleştirdikleri 9 ayrı ev ve işyeri hırsızlık olaylarına EA ve MÇ"nin de karıştığı tespit edilirken; şüpheli EA 27 Mart Cuma günü yakalandı. MÇ"nin ise arama çalışmalarının devam ettiği bildirildi. MK, OÖ ve EA adli mercilere sevk edilirken; konuyla ilgili çalışmanın devam ettiği bildirildi.

Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2009, 16:35
banner218