banner158

Söke AKP'de yeni yönetim

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Söke İlçe Teşkilatı’nda 2 Haziran 2010 tarihinde ilçe başkanlığına atanan Namık Yıldırım, birlikte çalışacağı yönetim kurulunu tanıttı.

Söke AKP'de yeni yönetim
banner192

Yıldırım"ın düzenlediği tanıtım toplantısında Yenidoğan Belediye Başkanı Ekrem Yılmaz, Güllübahçe Belediye Başkanı Yusuf Toptay, Sazlı Belediye Başkanı Abdülmüttalip Demir"de bulundu.
AK Parti Söke İlçe Başkanı Namık Yıldırım, açıklamasında ilçe başkanlığı görevinden işlerinin yoğunluğu nedeniyle feragat eden Mehmet Uyguntüzel ve yönetim kuruluna teşekkür etti. Önceki başkan Mehmet Uyguntüzel"in makam ve mevkilerin önemli olmadığını AK Parti"nin başarısının her şeyden önce geldiğini kanıtladığını ifade eden Yıldırım; “Kalbinde AK Parti sevdası olan arkadaşlarımla bir araya geldik. Söke"de kuruluşundan bugüne kadar üyesinden ilçe başkanlarımıza kadar Ak Parti"nin her kademesinde görev almış, halkımıza ve partimize hizmet etmiş ve de Ak Parti çatısı altında emek harcamaya devam eden tüm partililerimize minnet ve şükran duyguları besliyoruz. Biz büyük bir aileyiz” dedi.
Önlerinde referandum ve 2011 genel seçimlerinin olduğunu, hizmetlerin devamı için 2011 seçimlerinin mutlak kazanılması gerektiğini belirten Yıldırım; “Partimizi yeniden iktidara taşımak istiyoruz. Bütün ahlaki ve insani değerlerimizi koruyarak, kısır ve seviyesiz çekişmelere fırsat vermeden küskünlük ve dargınlıkları bir kenara bırakarak birlik ve beraberlik içinde tek vücut olmalıyız. Bunu başardığımızda göreceksiniz ki partimizi Türkiye genelinde olduğu gibi Söke"mizde de iktidara taşıyacağız” diye konuştu.
Namık Yıldırım Başkanlığı"ndaki Ak Parti Söke İlçe Teşkilatı yönetim kurulu şu isimlerden oluşuyor. Hasan Turhan, Ömer Ölmez, Levent Yağcılar, M. Kemal Karakaş, Fahri Özsoydan, Balamir Uzgur, Hilmi Özcan, Murat Serbes, Abdülbaki Bakanoğlu, Nilüfer Karadavut, Hanife Özbaşlı, Belkıs Yavaşoğlu, Akif Pala, Ali Haşılcı, M. Saki Oğuz, Tunay Şenol, Hasan Bayraktar, Halit Usluoğlu, Ayhan Işık, Halil Kum, Hikmet Tiryaki, Erhan Kapar, Hasip Yavuz, Hüseyin Serdal Doğanoğlu, İsmail Toygan Efeoğlu, Hüseyin Karakaya, Hüseyin Şenoğlu, Kenan Özcan ve Mehmet Uyguntüzel.

Güncelleme Tarihi: 08 Temmuz 2010, 19:16
banner184