banner158

Siyasetçiler Facebook'ta

Aydın milletvekilleri ile Aydın’daki siyasi parti yöneticileri sosyal paylaşım sitesi facebookta günlük ve sosyal hayatının yanında, siyasi yaşantılarındaki gelişmeleri de paylaşıyor.

Siyasetçiler Facebook'ta
banner152

Şu sıralar referamdum çalışmalarını sürdüren Aydınlı siyasiler yaptıkları paylaşımlarla, referandum sürecinde seçmenlerden oy istiyorlar.
AK Parti Aydın Milletvekili Mehmet Erdem, MHP Aydın Milletvekili Recep Taner, AK Parti Aydın İl Başkanı Sadık Atay, MHP İl Başkanı Hasan Muti, CHP İlçe Merkezi Barış Altıntaş, MHP Kadın Kolları Başkanı Serap Cambazoğlu, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Yanık facebookta sosyal paylaşımlar yapıyor,kendi duvarlarına gelen mesajları görüyor, aynı zamanda duvarlarından yaptıkları paylaşımlarla hedef kitlelerine mesajlar veriyor.
Arkadaş sayıları olarak, Aydın Milletvekilleri Mehmet Erdem ve Recep Taner başı çekerken Taner"in arkadaş sayısı bin 353 , Mehmet Erdem"in ise bin 195 arkadaşı bulunuyor. MHP İl Başkanı Hasan Muti"nin 972 , CHP Merkez İlçe Başkanı Barış Altıntaş"ın 323, AK Parti İl Başkanı Sadık Atay"ın ise 179 arkadaşı bulunuyor.
Facebook"ta üyeliği bulunan AK Parti Aydın Milletvekili Mehmet Erdem, Facebook hesabının fake olmadığını, kendisinin de bir Facebook kullanıcısı olduğunu belirterek; “İnternet dünyasında Facebook şu anda önemli bir yere sahip. Facebook"ta bizi seven insanlar bizleri ekleyip, iletişim kurmak istiyorlar. Zaman zaman Facebook"tan olumlu ve olumsuz tepkiler alabiliyoruz. Bu tepkileri dikkate alıyoruz, sorulan sorulara da cevap verip , vatandaşlarımızla bilgi paylaşımı yapıyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 18 Ağustos 2010, 11:52