banner4
banner23

Personele ingilizce eğitim

Ege Bölgesi’nin en önemli turistik tesisleri arasında yer alan 5 yıldızlı Kuşadası Korumar Hotel De Luxe, çalıştırdığı personeli işletme için İngilizce eğitime tabi tuttu.

Personele ingilizce eğitim
banner8

Kurs sonunda başarılı olarak mesleki İngilizce seviyesini artıran personele düzenlenen törenle sertifika verildi.
Korumar Hotel De Luxe"ün Otel"in 3,5 ay boyunca İzmir Özel Çağdaş Yöntem English Club Dershanesi ile gerçekleştirdiği meslek içi İngilizce eğitim kursuna 32 çalışan katıldı. Kursta başarılı olanlar için gerçekleştirilen sertifika törenine, Korumar Otel Genel Müdürü Tacettin Özden ve İzmir Özel Çağdaş Yöntem English Club Dershanesi yetkililerinin yanı sıra otel personeli katıldı. Açılış konuşmasını yapan Korumar Otel Halkla İlişkiler ve Personel Müdürü Yusuf Şavlukbaş konuşmasında “ Bizler bölgesinde sektörünün lokomotifi haline gelmiş bir işletme olarak sürekli değişen ve artan rekabet koşulları içerisinde mevcut potansiyelimizi korumanın ötesinde sektörümüzün de çıtasını yükseltmek gibi bir sorumluluğu da üzerimizde taşıdığımıza inanıyorum.Buna istinaden insan kaynağı, kalitesi anlamında neredeyiz ve nerede olmalıyız sorgulamalarını her zaman yapmakta ve bunun için gerekli bilgi ve donanıma dair her türlü desteği personelimize sağlamaya çalışıyoruz ” Dedi.
Savlukbaş"ın ardından konuşan İzmir Özel Çağdaş Yöntem English Club Dershanesi yetklisi Fatih Erol ise eğitimin faydalı ve başarılı bir şekilde tamamlandığını söyledi. Konuşmalarının ardından personele sertifikalarını Korumar Otel Genel Müdürü Tacettin Özden ve dershane yetkileri verdi. Sertifika töreninin ardından İzmir Özel Çağdaş Yöntem English Club Dershanesi yetklisi Fatih Erol Korumar Otel Genel Müdürü Tacettin Özden"e teşekkür plaketi verdi.

Güncelleme Tarihi: 17 Nisan 2009, 17:08