banner339
banner313

Office 365

banner362
Office 365
banner328

Birçok kişi için Office programları oldukça gerekli programlardır. Okul zamanında da gerekli olduğu gibi bunun yanı sıra iş hayatında da Office programları sık bir şekilde kullanılmaktadır. Fakat Windows'u lisanssız kullanan birçok kişi Windows'un yanı sıra Office programlarını da lisanssız bir şekilde kullanmak durumunda kalıyor. Fakat Office programlarının lisanssız bir şekilde kullanılması oldukça zararlı sonuçlara yol açabilir. Bunları kısaca incelemek gerekirse;

  • Oluşturmuş olduğunuz sunumlar, dosyalar zamanla kaybolabilir ya da zarar görebilir.
  • Crack yaptığınız yer güvenilir bir yer değilse oluşturmuş olduğunuz tüm sunumlar ve dosyalar başkalarının eline geçebilir.

Bu alınmaması gereken bir risktir. Bu sebeple de orijinal bir Office programı kullanmak aslında lüks değil şarttır. Bundan dolayı da Office 365 satın al ve tüm dosyalarını güvende tut. Bu sayede sen de dosyalarıma zara gelecek mi tarz düşüncelerden kendini uzaklaştır. Lisanslı bir ürün satın almanın avantajlarına kısaca bakacak olursak;

  • Microsoft ekibiyle iletişim haline geçebilir ve oluşacak sıkıntılarda yardım alabilirsin.
  • Sürekli gelen güncellemeler otomatik bir şekilde yüklenir ve Office programları da bu sayede sürekli gelişmiş olur.

Aynı zamanda biz bu tür Office programlarını oldukça uygun fiyatlara veriyoruz. Bizden office 365 pro satın al ve başka bir yerden alacağın paranın çeyreğinden dahi ucuza bu ürünlerin hepsine birden sahip olmuş ol. Ucuz satmamızın birçok sebebi var. Toptan bir şekilde alıp hiçbir masrafa katlanmadığımız için oldukça uygun fiyatlara satıyoruz. Yani bizden almış olduğunuz ürünler %100 orijinal ürünlerdir. Bu ürünleri kullandığınız vakit güncelleme size sürekli gelecektir. Geçici bir şekilde satmıyoruz ürünü satın aldığınız vakit ömür boyu kullanım hakkına da sahip olmuş oluyorsunuz. Aynı zamanda satış sonrası oluşabilecek herhangi bir aksaklıkta da teknik destek almaya devam ediyorsunuz.

Office 2019 satın al ve sen de tüm bu fırsatlardan yararlanma şansına sahip ol. Böylece yapacağınız sunumlar, kaydedeceğiniz dosyalar tamamen Windows güvencesinde olacak ve herhangi bir sıkıntı yaşanmayacaktır. Kötü bir yazılıma denk gelme ihtimaliniz ortadan kalkacak ve lisanslı ürünleri gönül rahatlığıyla kullanacaksınız.

banner218

banner344

banner343

google-site-verification=XM_gwNkBaKM19LDHoKaTOmBzvkdlKwOdKMcUtov1R-k