banner339
banner313

Nazilli'de iftar sofraları

Nazilli’de faaliyet gösteren 8 deneğin işbirliğiyle her Ramazan ayında geleneksel hale getirilen iftar sofraları geleneği bu yılda sürdürülüyor.

Nazilli'de iftar sofraları
banner328

Bu yıl Nazilli"de yaklaşık bin 500 kişiye yemek sağlamak için çalışmalarını tamamlayan 8 derneğin bir araya gelerek oluşturduğu platform, muhtaçları sevindirmeyi Ramazan ayı boyunca sürdürecek. 'Ekmeğimizi paylaşıyoruz' sloganıyla yola çıkan 8 dernek, aralarında yaptıkları organizasyonla topladıkları yardımları muhtaçlara iftar yemeği olarak sunuyor.
Her yıl sürdürdükleri iftar yemeği yardımlarının gün geçtikçe arttığını ifade eden organizasyon heyeti, “Bu yılki iftar yemekleri Nazilli merkezde bin 500 kişiye dağıtılacak. Yapılan bu yardımlar derneklerimiz aracılığı ile hayırsever vatandaşlardan toplanan nakit ve diğer yardımlarla karşılanıyor. Geçen yıllarda düzenlediğimiz iftar sofrasına bu yıl da devam edilmekte. "Ekmeğimizi Paylaşıyoruz" sloganıyla yola çıkan organizasyon heyetimiz, bu Ramazan ayında da yoluna devam etmekte. Maddi ve manevi yardımlarını esirgemeyen halkımızın katkılarıyla günde ortalama 1500 kişiye ekmek dağıtılmakta. Ahmet Şensan Kültür Merkezinde saat 18.00"da iftar yemekleri dağıtılacak. İnsanların birbirini anladıkları Ramazan ayında böyle bir güzelliğe vesile olanlara başta heyetimiz içerisindeki derneklerimize ve hayırsever insanımıza teşekkür eder, şükranlarımı sunarım” dediler. iha

Güncelleme Tarihi: 10 Ağustos 2010, 19:22
banner218

banner344

banner343

google-site-verification=XM_gwNkBaKM19LDHoKaTOmBzvkdlKwOdKMcUtov1R-k