banner141

Mezunlara törenli uğurlama

Kuşadası'nın en köklü eğitim kurumu olan Şehit Kaya Aldoğan Lisesi, bu yıl mezun olan 200 öğrencisini, 16. Geleneksel Mezuniyet Töreni ile uğurladı.

Mezunlara törenli uğurlama
banner152

Okul bahçesinde gerçekleştirilen törene Kuşadası Belediye Başkanı M. Esat Altungün ve Kuşadası Milli Eğitim Müdürü Ömer Faruk Türkkan'ın yanı sıra öğrenciler, öğretmenler ve veliler katıldı. Büyük ilgi gören 16. mezuniyet töreninde bir yılın yorgunluğu atılırken, öğrencilerin gerçekleştirdiği etkinlikler de organizasyona renk kattı. Halkoyunları, müzik ve dans gösterileri, etkinliği izleyenler tarafından ayakta alkışlandı. Etkinliğin son bölümünde ise okulu başarıyla tamamlayan öğrenciler diplomalarını aldı.
Başarılı öğrencilere plaket veren Kuşadası Belediye Başkanı M. Esat Altungün, mezun olan öğrencilerin önünde çok önemli bir sınav olduğunu hatırlatarak, bütün öğrencilerine başarı diledi.
Kuşadası Şehit Kaya Aldoğan Lisesi Müdürü Şaban Hakbilir ise, mezun olan öğrencilerin artık üniversiteye başlayacaklarını belirterek, bunun hayatları için önemli bir dönüm noktası olduğunu söyledi. iha

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2010, 12:26
banner94