banner158
banner218

LG G8 ThingQ fiyatı dudak uçuklatıyor!

Ay sonunda düzenlenecek olan MWC fuarında tanıtılması beklenen LG G8 ThingQ modelinin Kanada fiyatı ortaya çıktı. Telefonun fiyatı dudak uçuklatıyor.

LG G8 ThingQ fiyatı dudak uçuklatıyor!
banner216

Son yıllarda telefon pazarında eskisi kadar popüler olmayan LG, yeni modeli G8 ThinQ ile ilgili yeni bir iddia ile karşı karşıya. Firma tarafından onaylanan bir model olsa da henüz detayları tam olarak netleşmeyen LG G8 ThingQ telefonu 25-28 Şubat tarihleri arasında İspanya'nın Barselona şehrinde düzenlenecek olan MWC 2019 fuarında tanıtılacak. Bu modelin henüz fiyatı belli olmasa da Kanada'dan gelen bir iddia ortalığı karıştırdı.

LG G8 ThingQ fiyatı dudak uçuklatıyor!

Bir Reddit kullanıcısının paylaştığı bilgiye göre telefonun Kanada fiyatı 1.199 Kanada doları olacak. Bu rakamı ABD dolarına çevirdiğimizde ise ortaya 902 dolar çıkıyor. Bu fiyatın telefonun 128 GB depolama kapasiteli sürümüne ait olduğunu belirtelim.

Yine de bu rakam bu tarz bir telefon için biraz yüksek. ToF yani Time of Flight özelliğine sahip sensörü, 3400 mAH pil ve birçok yenilikçi özelliğe sahip olması beklenen modelin fiyatının yüksek olduğunu ve hatta uçuk olduğunu söyleyebiliriz. Zira bu rakama çıkıldığında iPhone XR, iPhone XS gibi modeller bile satın alınabiliyor. Ayrıca Samsung Galaxy Note 9 gibi amiral gemisi modelleri de bu fiyata çok rahatlıkla almak mümkün.

Teknolojioku olarak yerinde takip edip en yeni teknoloji haberlerini sizlere aktaracağımız MWC 2019 ile ilgili merak ettiğiniz her şey .

Kaynak:
Güncelleme Tarihi: 11 Şubat 2019, 15:58