banner4
banner23

Kent Konseyi Didim'de toplanıyor

Didim Kent Konseyi Yürütme Kurulu Mart ayında Didim’de gerçekleşcek olan Türkiye Kent Konseyleri Platformu Toplantısı öncesi hazırlıkları değerlendirdi.

Kent Konseyi Didim'de toplanıyor
banner19

Didim Kent Konseyinde gerçekleştirilen toplantıya Didim Kent Konseyi Başkanı Osman Ayyıldız ve Yürütme Kurulu üyesi Taner Küsmez, Çankaya Kent Konseyi Genel Sekreteri Işıkhan Güler, Konak Kent Konseyi Genel Sekreteri Metin Erten, Nilüfer Kent Konseyi Başkanı Şazi Çavuşoğlu ve Genel Sekreter Mehmet Kartal, Samsun Atakum Kent Konseyi Başkanı Murat Erkan, Aliağa Kent Konseyi Başkanı Yakup Öztürk ve Burhaniye Kent Konseyi Genel Sekreteri Uğur Baykent katıldı. Eskişehir ve Lüleburgaz Kent Konseyleri hava muhalefeti nedeniyle toplantıya katılamayacaklarını bildirdi.
Toplantı Didim Kent Konseyi Başkanı Osman Ayyıldız başkanlığında açıldı. Yaklaşık 4 saat süren toplantı sonucunda platform toplantısının 17-18 Mart tarihleri arasında yapılmasına karar verilirken, toplantıyla ilgili gündem maddeleri de belirlendi. Diğer platform üyelerine de önümüzdeki günlerde konuyla ilgili bilgi aktarımı yapılacağı belirtildi. Türkiye Kent Konseyleri Platformu yürütme kurulu toplantısı dilek ve temennilerle sona erdi.

Güncelleme Tarihi: 14 Şubat 2012, 13:59